• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    A já si řikal na co má tu ledvinku :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    FEKALNIK: Nalevo je pilot Boingu-737 FlyDubai který tak nějak nepříliš přistál v Donu...
    JOPS
    JOPS --- ---
    FEKALNIK: zrovna sem s tim jdu, protoze taky nevim...
    FALCO
    FALCO --- ---
    AXTHEB: no jeho práci bohužel do podrobna neznam ale podle obličeje je to on. Tak jsem doufal že se toho chytne někdo zasvecenejsi
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HOVJES: FALCO: Ok, a proč je tam Slavoj Žižek?
    FALCO
    FALCO --- ---
    SIRIEN: není to Slavoj Zizek?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA:
    SIRIEN: praveze je v tom neco vic. jde o referenci na jeden uz dost stary obrazek hýr:
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    PISKVOR:
    ALCATOR: takova trestuhodna neznalost, to je samozrejme slovutny judr.phdr.mgr. et mgr.!
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: není v tom nic víc, než přesně to, co tam vidíš - týpek se rozbrečí v posteli a u toho řečnická otázka "kdo další to dělá?" - není to ani moc vtipné, spíš tak jako úsměvné a je to prostě o tom, že brečet o samotě v posteli je brané jako trapné a nikdo to moc nepřizná; v podstatě asi jako ten vtip z Pupenda s masturbací, jen bez toho sexuálního "edge".
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALCATOR: spíš daddy; nějak mám dojem, že jít o Boha, byl by zobrazen nějak víc božsky.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    PISKVOR: Buď ten týpek vpravo je taťulda tej slečny... nebo je to pánbůh.

    V prvním případě je to docela vtipné (narážka na to, jak neradi se tatínkové smiřují s tím, že jejich dcerky začnou sexuálně žít), v druhém je to trapné puritánství.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    vtip z anglické mutace dikobrazu
    KULA
    KULA --- ---
    MAKROUSEK:
    ALCATOR:
    Jooo takže vtip pro stydící se záprdky :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    J4C0B1M: to bylo na founu, mel sem to hned po ruce:P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam