• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    SKY_MAX: přesně tak. není to moc dobrý vtip :D
    related [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    HARALD: malé výhry jsou také výhry

    Jinak má otázka stále platí.
    Vtip je v tom, že na světě jsou dva živočišný druhy, který jsou homofóbní (lidi a nějakej ekvádorskej pavouk) a člověk ve statusu naléhá, aby se (v rámci boje s homofobií) zklikvidoval ekvádorskej pavouk, kterej narozdíl od lidí (toho druhýho druh) vůbec nepředstavuje jakoukoli hrozbu nebo problém...?
    Tím pádem onen postující "zase" uhýbá od problému a v rámci "hledání viníka" a "chronického lidského odprošťování se od viny" se snaží problém vyřešit, tak že se nevyřeší?
    HARALD
    HARALD --- ---
    SKY_MAX: Doufaje. Jseš muž.

    Odpovědi se ti nedostalo, ale aspoň ti někdo opravil špatnou gramatiku.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    ZIDANE: já se tady právě ptám, doufajíc, že se mě dostane odpovědi
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SKY_MAX: Překlad:
    Homosexualita existuje u nejméně 450 živočišných druhů. Homofobie jen u dvou.
    Pomozte nám zbavit se toho buzeranty nenávidějícího ekvádorského pavouka!


    Kdo asi bude ten druhý živočišný druh, u kterého se vyskytuje homofobie? ;-)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    v poslední době jsem nějakej extrémně tupej.. [ SALVATOR @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    a nejen v poslední době
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    MCKIDNEY: a ha. no diky! :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    BOBESH: Je to pouze hricka.
    Tyto plakáty jsou běžně používané pro ztracené kočky a psy - tentokrát to ale vyvěsil člověk co ho otravuje cizí kočka
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    OLTSKUL: Staci diky :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    DREWDARK:
    Dam = přehrada
    Damn = sakra

    stačí? je to anglicky dvousmysl :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ahoj!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    CECKO: ok, dik
    CECKO
    CECKO --- ---
    INDIAN: Červený trpaslík
    Série IV Epizoda 6, „Roztavení“
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKY_MAX: jakobys mluvil za mě .)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PRAASHEK: jj, otava měl actually dobrej point, k tomu komentáři toho /b/tarda. Když člověk ví co "hall of cost" má znamenat, tak pak věta "hall of cost zní pro židy jako ještě větší tragédie než holokaust" dává konečně smysl a celej obrázek je najednou vysvětlen. díky otavovi, díky i vám ostaním, díky internetu, díky vesmíru a tak
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to je hodně dobrý v kombinaci s tím otava vysvětlením...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SKY_MAX OTAVA: to se mi nějak nezdálo, takže jsem googlil a BOŽE DO PRDELE :D už to chápu, ale trvalo to.. je to missspel holokaustu :D nějaký anglicky mluvící iliteráti sem tam udělaj tuhle chybu, že na místo "holocaust" napíšou "hall of cost" protože se to podobně čte a tim to vzniklo.. ježiši :D aha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam