• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ARAON
    ARAON --- ---
    SALVATOR: Nové logo Instagramu. Poněkud... nemastné, neslané.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Pro mě tam bylo vtipný spíš to, že si člověk říká, proč tuhle práci nikdy nedělá žádná hezká ženská. A tenhle strip právě staví vtip na tom, že obrací příčinu a následek. Není to tak, že by si takovou práci vybíraly jenom životem znavené ženy, tahle práce právě životem znavené ženy vytváří.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já si dycky kustoda spojoval s výstavnictvím :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    WRYKOLAKAS: Hlídačka. Obvykle v muzeu.

    Nicméně tady bych si tipnul na mateřskou školky.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    SLEEPLESS8: ok, kustodka... to slovo jsem neznal doteď... a stejně nevim co to je, wikipedia to moc nevysvětluje
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kustodka. ale nikdo neví čeho. možná ani ta zastupitelka to nezjistila. ačkoli tam byla na ten záskok možná léta letoucí
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WRYKOLAKAS: kustodka, preci si to cely..
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    SLEEPLESS8: jo tak, to na prvnim obrázku neni chlap s náušnicí, to je pani Květa...
    no stejně by mě teda zajímalo co to je za profesi že za jeden den....
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    WRYKOLAKAS: no asi to slo napicu, pac ji zestarnul ksicht (vypada jako pani Kveta)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Ono je taky k tomu pochopění důležitá ta konverze, taťka je nejdřív v červenym a pak v modrym po synkovi.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOPS: tak to bys měl napravit
    the wololo army
    https://www.youtube.com/watch?v=tSZRAlSLQsk
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    JOPS: Ten mnich co ho máš na videu níže měl schopnost kdy konvertoval cizí jednotku na tvoji stranu, trvalo to dle síly jednotky a při tom dělal tyhle zvuky...
    JOPS
    JOPS --- ---
    a to wololo je jako kurva co ?

    nejsem si jistej, jestli jsem AoE hral ci nikoliv. A pokud jo, tak si nepamatuju zadny wololo :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GLADILAF: ale děkuji za novotvar "zwololí" :))
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já bych teda tipoval, že to bude původně nějaký úplně jiný humor a tu hůl a wololo tam dočinil nějaký metahumorník
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    no ocividne to kazdy chape posvym, ale nic vtipneho jsem na tom zatim nenasel.. a za to muzete vy!
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    Já si myslím, že je to celé založené na tom, že změní barvu oblečení, jelikož to se dělo i ve hře, změní barvu oblečení, tedy je na straně syna a z toho nemůže spát...
    SKRU
    SKRU --- ---
    FANFAN: dyk ten syn i lezi v posteli sam a ta postava na konci ne. a ta hulka je atribut k tomu "wololo"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam