• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KRITAU:
    myslim ze by to melo byt takhle (aspon tak jsem to cetl ja):
    A: "Co to je?"
    B: "To je hrací automat."
    A: "Jak to funguje?"
    B: "Sem hodíš peníze a tady se to zatočí."
    A: "A dál?"
    B: "Dál nic."
    KRITAU
    KRITAU --- ---
    PISKVOR: Stejně mě tam ale furt mate ten otazník u druhý věty a to, že třetí větu řiká zase B.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: No, člověk by u vysvětlení výherního automatu čekal ještě nějaký mechanismus "a když ti tam padne tohle a tohle a tři stejný a je správná fáze měsíce, tak ti z toho vypadnou nějaký prachy," leč vzhledem k nastavení pravděpodobností výher je ten kratší popis přesný na 99.5%
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Jsem asi natvrdlej :

    A: "Co to je?"
    B: "To je hrací automat?"
    B: "Jak to funguje?"
    B: "Sem hodíš peníze a tady se to zatočí."
    A: "A dál?"
    B: "Dál nic."
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ARAON: Navic Buni nakreslil jen jednoho bizona a nikoli jak ho lovi, ale jak se s nim raduje ze zivota (IMHO - zname Buniho prece)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ARAON
    ARAON --- ---
    J4C0B1M: Má víc "lajků"?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FIONOR: nevim, jestli to má ještě smysl komentovat, ale prostě sem jen doplnil, že ten vtip má i další možnou rovinu, která navazuje na jiné vtipy, které můžeš potkat třeba ve stand-up vystoupeních a která spočívá v poměrně triviálním pojetí něčeho symbolického v doslovné podobě. Tj. že vtipná je nejen ta základní pointa, ale i premisa, na které stojí. Doslovnost symboliky rozhodně není výjimečná forma humoru.

    Možná bysme měli do záhlaví kromě poznámky o nezaručené vtipnosti doplnit i něco o vztahovačnosti...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FIONOR: a další vědí, že vtipy mají z principu právo nebýt vážné a použít nadsázku.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SLEEPLESS8: Pro některé je přijatelnější myšlenka multiversa, než zeměkoule.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    GLADILAF: nas, co verime, ze zeme je plocha je spousta po cele zemekouli.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    A tady díky, to je tak špatně nakreslený že jsem taky dlouho tápal. Stejně meh.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    WRYKOLAKAS: Muslimové se modlí směrem k Mekce. Vtip spočívá v ad absurdum přesnosti toho směru, tj. jen minimální odchylka na tu vzdálenost způsobí, že motlitbou Mekku "mineš". (Šutr je posvátný kus tuším že meteoru který se nachází uprostřed Mekky)

    Meta-úroveň pak je ta, že pokud by ses opravdu chtěl modlit k Mekce, pak by ses na většině platnety musel modlit směrem někam hlavou do země, protože motlitba nemá hmotnost na to aby mohla být vedena gravitací okolo planety (a kdyby jí měla, musel bys jí dodat správnou hybnost...).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no že se netrefil - těsně vedle
    SKRU
    SKRU --- ---
    WRYKOLAKAS: modlitba k mecce, to cerny je kaaba, ale vtip v tom taky nevidim.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHEALA: agrofert vládne světu
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ UNSEEN @ life unseen ]
    je fajn že je novej unseen
    je nahovno, že ho nechápu.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ALCATOR: já bral jako stěžejní bod fakt, že v tom výstřihu toho moc nemá. .)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SCHWAB: Častou stížností žen je, že jim muži čumí do výstřihu místo do očí, z čehož pochází anglická jízlivá věta "My eyes are up here..." (Moje oči jsou TADY NAHOŘE!).

    Zena na fotografii pak má u sebe větu "Moje odřeniny jsou tady nahoře", zřejmě totiž mluví s někým, od koho očekává první pomoc /ošetření, a on jí stejně zdánlivě kouká do výstřihu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam