• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    _IOB_: uf furt nechápu souvislost, jakože Rosický je tedka v motole? Ta šála je fotbalová? Na tý fotce se šálou je Rosický, nebo Rosického doktor?
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    FATBOZZ: ani by sme se moc nedivil. dyt je to fotka koberce...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    VON_GILOTINE: Aprílové číslo 1996 :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    SULTHAN: Anojo! Pravdu ma tenhle clovek.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    lol mi pripomnelo soutez ve SCORE asi pred dvaceti lety, ze..no mozna i vic nez dvacet let to je, presne takle tam dali falesny 3D obrazek..
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SULTHAN: Aha, tak to ani nemusíš.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    JAMILLOS: Je tam takovy ten znamy obrazek, jak chlapek vystrkuje zadek a otevira si do siroka analni otvor. Hledat ten obrazek nebudu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ARAON: tak to bude asi abstraktní umění
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FATBOZZ: tak to je opravdu velmi vypečené. původně jsem do toho nečučel právě proto, že jsem tušil čertovinu, ale když se tu vyskytl dotaz, tak jsem si dal pár sekund šilhání
    ARAON
    ARAON --- ---
    FATBOZZ: Tak což o to. Jakýsi 3D zmatek tam je, ale nepoznám co to je.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    JAMILLOS: v tom je vtip, nic tam vykoukat nejde
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já do toho skusil taky šilhat a aniprt :) ale mně to na monitoru nikdy nešlo. papírové bezproblému (i když jsem pak šilhal eště hodinu potom)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    FATBOZZ: To jsem zkoušel hned a přišlo mi divný, že tam nic nevidím, přitom 3D obrázky znám. Tak nic.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    JAMILLOS:
    Autostereogram - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Autostereogram
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Prostě úplně opačná situace než ve ftipu kde chlap sedí v klidu doma u televize a najednou slyší hlas "Pojď do hospody!" Chlap se lekne vyskočí prohledá celej byt a nikde nikdo. Tak sedne a dál čumí. Po chvíli zase. "Pojď do hospody!" Chlap se leká že se zbláznil. Ptá se "Je tu někdo?" Ozve se "To jsme my, tvoje játra! Přece nebudeme tvrdnout doma!"
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: lol, vedle
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Nebo se zasekl...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam