• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKRU: jednou jsem sledoval nějakou novotu, jmenovalo se to šachy, a to vám byla podívaná. černí proti bílým. ani kostkou se neházelo, i když nějaký brejloun Rubik se všem pořád snažil nějakou vnutit
    SKRU
    SKRU --- ---
    ZUZKAOU: FSP byl hodne dobrej, ale Marsal a Spion, to byla proste klasa:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Někdo zná z dětství pokémony a někdo zase dostihy ;-)

    (a nejlepší byl fantom staré prahy)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    A když ho měl člověk koupenýho, tak na něj nasázel co nejvíc dostihů a ta svinská karta mu tam posílala chudáky platit šílený sumy.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    my to hráli na poli a byli jsme všichni vítězové. až na alergiky
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    J4C0B1M: ano a proto sis na začátku toho drahého koně mohl koupit a ostatní ti pak za to cálovali...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    no hlavně to taky dává další bonus za projetí nového kola, jelikož je to poslední políčko
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SCHWAB: Hra Dostihy a sázky, čs. klon Monopoly, 80. léta 20. století. Má tendenci dopadnout tak, že jeden hráč získá monopol na nejdražší pole (zde "koně") a ostatní zbankrotují, jakmile na některé šlápnou. Tahle akční karta tě pošle na to úplně nejdražší: a v praxi hra skončí tím, že jsou všichni až na vítěze nasraní. (Historická vsuvka: to byl účel původní hry - ukázat na škodlivost monopolů - a souzi to okopírovali kompletně, včetně všech herních mechanik)
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    SCHWAB: Je to ze hry "Dostihy a sázky". Hra funguje podobně jako Monopoly, hráči kupují koně, a když jim na jejich koně někdo šlápne, tak jim musí zaplatit. Napoli je nejdražší kůň ve hře, takže je moc velká radost, když tě na něj nějaká karta pošle.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SCHWAB: kartička náhody v Dostizích a sázkách. Pokud padla ze začátku hry, tak výrazně zvyšovala šanci na vyhrání. Což nasere zbytek hráčů.
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8:

    Ciwe Viki, nejvíc kůl čubka!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT:
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8:
    OTAVA:
    Tak... teď si zase nejsem jistej...
    Já myslel spíš
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SLEEPLESS8: Je to kunda, pane redaktore.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: myslíš piču?
    YOT
    YOT --- ---
    OTAVA:
    SLEEPLESS8:
    No jednomu orgánu se v jistých případech říká čtečka karet... Proto jsem byl na vážkách...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    OTAVA: taky me to napadlo, nevim jestli tam jde najit neco vic..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    YOT: Odhaduji rysuje - delaji se s ni cary koksu ?
    YOT
    YOT --- ---
    [ CHZB @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]
    Mám dvě teorie, ale spíš si sedím na vedení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam