• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    YOT: tak čistě fakticky prozačátek kvůli tlaku na sportovce, co dopovat nechtějí, a to zejména v nižších soutěžích, což mimo jiné postihuje často i mladistvé sportovce co svou kariéru teprve začínají, což zase souvisí se zájmem na propagaci sportu v běžné populaci a zejména opět mezi mladistvými.

    Ten vrcholnej sport co vidíš je špička ledovce nad hladinou prahu mediální pozornosti, to co už v médiích nevidíš je, jak se každá ta vrcholná soutěž, první liga atp. váže plynule dolu na druhou ligu, třetí... až k lokálním sportovním klubům, které navštěvují normální děcka, která také chtějí mít radost z toho, že vyhrají nějakou tu medaily nebo pohárek, i když to je jen ve čtvrté kategorii a i když to nezvládnou udělat tak často, aby se s tím probojovaly až na nějaké mistrovství.

    Povol doping nahoře a projede Ti to jak pečlivě sestavená dominová kaskáda až dolů. (Což je docela potvrzené stavem v zemích, kde je doping braný jako samozřejmost a kontroly jen jako obstrukce, např. Rusko, Čína...)
    YOT
    YOT --- ---
    Mimochodem nedávno jsem narazil na názor, že když teda všichni dopujou tajně, tak proč nezrušit zákaz dopingu...


    GANDHI:
    Krásnej důkaz škodlivosti dopingu. Všimněte si jak má Jarmil malýho pinďoura...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HRAFNAIN:
    on takovej Jarmil Kratochvil.... :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    LODBROG: aha asi uz trosku chapu, i kdyz teda tapu, ciwe vrcholovej sport :D

    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HRAFNAIN: Nejspíš narážka na doping, díky kterému jsou ruští atleti "nespravedlivě" vylučováni z olympiády
    - tahle "14 letá ruská slečna" brala tolik mužských hormonů, že vypadá takhle.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    [ JANDIS_01 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ?
    je to vtipny samo o sobe, olympiadu nesleduju (i kdyz pravda, plavani ve vykalech mi neuslo :)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    ADITU: Cotoku... jsem rád, že mě tahle hra a chytré telefony samy o sobě zatím míjí. Zlatá moje Nokia C2 nebo co to mám... zlatá.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADITU: Ok, no. Díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Cpt.? [ EJDM @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Předpokládám, že to nějak souvisí s tím postrojem, ale dál nevím.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    WRYKOLAKAS: U chobotnice se na obtížnosti B některá chapadla nezasouvala úplně, což třeba těsně u pokladu mohlo znamenat, že máš jen chvilku na sebrání pokladu; navíc docházelo k velmi nepříjemné synchronizaci chapadel, kdy všechna byla plně vysunutá ve stejnou dobu (pak se to zase rozsynchronizovalo). U A hry vždy byla místa, kde se dalo bezpečně počkat.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    FINSON: Nemyslím si. Dle mne jen chapadla natahovala rychleji a proto byla větší šance, že potápěče "chytí".
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    TAPINA: Myslím, že nešlo o pomaleji, ale právě o to, že snášely jen tři slepice.
    Ano, jak říkáš, po každé chybě se to měnilo, ale pořád snášely tři. Ve "hře B" snášely od začátku všechny čtyři.
    Proto byla "hra A" o něco lehčí. Taky jsem to hrával a ten přístroj tu někde mám.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    GILHAD: Jistota jak v čem. Pokud ses aspoň tvářil, že pracuješ (tzn. neflákal ses moc okatě), věděls, že budeš mít práci až do důchodu. Dneska nevíš dne, kdy ti řeknou, že od prvního máš padáka, protože "restrukturalizace podniku"... takže aspoň tady měl člověk své jisté.
    ARAON
    ARAON --- ---
    WRYKOLAKAS: To je moderní verze toho vtipu, jak pan Khon říká panu Roubíčkovi:
    "Tak jsem vám konečně viděl tu operu, toho Lohengrina."
    "Tak povidaj, jaký to bylo?"
    ""No ale co jim budu vyprávět. Ve třičtvrtě na jedenáct se kouknu na hodinky a ono teprve půl osmý."
    HARALD
    HARALD --- ---
    WRYKOLAKAS: Je to spíš takový střet subjektivního vnímání a reality. Je tam několik "vtípků"

    Pán si evidentně dal novoroční předsevzetí začít sportovat. Nicméně je červen, tedy půl roku po silvestru, takže ten začátek hodně odkládal.

    Zároveň má na mobilu nějakou aplikaci, jako je třeba Runtastic, která ti hlásí, kolik jsi už uběhl. On, celý schvácený, má pocit, že už uběhl slušnou vzdálenost 6 km a aplikace mu prozradila, že to je zatím jeden kilák.

    A tak skončilo jedno novoroční předsevzetí.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    WRYKOLAKAS: No vic jak pul roku po tom co rikal ze zacne behat jde beham 6km. Nezvladne a do toho se mu ozve trener aplikace ze ma teprve 1km ubehnuto. Tak se na to cele vysere.
    Predpokladam ze vtipne to ma byt protoze je to ubohe. (Schadenfreude)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    WRYKOLAKAS: Asi se panovi zda, ze ubehl vice, nez mu Runkeeper oznamuje, ze podle GPSky doopravdy ubehl.
    FINSON
    FINSON --- ---
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    U vajec stoprocentně hra A fungovala jednak pomaleji, jednak snášely vždy jen tři slepice. Jenom se po každé chybě měnilo, které tři, takže se to dalo asi i přehlédnout. Mně můžete věřit, hrála jsem to naposled loni (na původním přístroji). :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam