• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    VEENA: Kdyby chteli zrusit zebru, tak ji "roztrousej" celou, zejo. Takhle je tam ta zebra presne uplne spatne stejne jako popisuje tebou linkovany clanek. Takze se o zamer nejedna v zadnem pripade.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    WRYKOLAKAS: aj, mea culpa, myslim ze pudu vratit prukazku od Geek Girls :-)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    WRYKOLAKAS: Jo takhle, jsem si říkal, jestli to je o tom, že se asi deset let neviděli...
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    SHEALA: ze star wars....
    to co řiká anakin je trochu creepy, proto ten její křečovitej úsměv
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    VEENA: v rok 2009 neverim, nepamatuju si, ze by takovy byl..
    VEENA
    VEENA --- ---
    (Pro ty, co to nechtějí číst - vyhláška z roku 2009 stanoví, že "zebra" smí přes tramvajový pás vést pouze na semaforech a proto se v roce 2009 taky začaly takové přechody rušit)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VEENA: neštvi, mám to jít hledat v zákonech?
    VEENA
    VEENA --- ---
    Už sem myslel, že to nedošlo jenom mě. A dneska mě to konečně trklo, když sem se na to podíval znovu.

    Nicméně nechci kazit vtip, ale přechod přes tramvajové koleje je vlastně špatně, takže to roztroušení je možná schválně.

    Ale jo, vypadá to stupidně.
    YOT
    YOT --- ---
    Žertovná společenská hra pro dva a více dlaždičů? Hra založená na tetris a puzzle?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ARAON: bohužel jen náhodné seskupení kostek
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ARAON: ano.. je.. troling je umnění.
    ARAON
    ARAON --- ---
    MAKROUSEK: A já myslel, že je to umění...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DOCKINEZ: Kdyz opravovali silnici, davali zpatky dlazebni kostky. No a zebra je ted roztrousena po celem useku
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Prosim lehce popostrcit, diky

    [ FRK_R23 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    MCKIDNEY: NENE, nenenenenenene

    " Počítá se takto: Celé datum 21.8.1968 sčítáme, dokud to jde – 2+1+8+1+9+6+8 = 35 a ještě 3+5 = 8"
    Jedničce vládne Slunce ...
    Dvojkám vládne Luna ...
    ...
    Devítce vládne Mars ..."
    a ted to prijde mile deti:
    "Jedenáctky stojí samostatně. Jsou to dvě Slunce vedle sebe...
    ... Jedenáctku poznáte snadno. Něco jí vyprávějte a první, co vám sdělí, bude, kdo udělal v daném příběhu jakou chybu a co měl dělat...
    Člověk dvaadvacítka je o dokonalosti a završení – vlastně jsou to dvě jedenáctky..."

    Tak to nemusim nic pocitat, a jasne vidim, ze sem asi ta Vase jedenactka, kurva do pici, to sakra, Kudlackova, nedokazes bejt konsistentni alespon v ramci jedne stranky? Prosimte vrat obcanku, nedokazu se smirit s tim, ze lidi jako ty maj volebni pravo...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MCKIDNEY: v poho. akorat co se rodnejch cisel tyce je tam docela veselo, ale asi nejen posledni dobou :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    JVMLOK: Ja uz par let do ustavu nechodim, protoze se tam vsecko opakuje.
    Radsi chodim sem, pouzivam ostatni lidi jako filtr :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MCKIDNEY: hlavne tohle nedavej do USTAVU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam