• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MAKROUSEK: kod te barvy to uplne neni, #1453AD je tmavsi, ale je to blizko..
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SHEALA: fskutecnosti to je kod te barvy. A taky to datum. Je to vtipne.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SIRIEN: dík. Jsem si říkala, jestli se mi to nezdá, že je to nějaký datum :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: Německo v rámci své pořádkumilovnosti definuje jasné standardy pro barvy ve své vlajce. Řecko poznamená, že pro svou vlajku žádné standardy nemá, Německo prohlásí, že to je nepřijatelné a že Řecku standardy dodá (možná lehká narážka na současný Německý diktát Řecku?) a vyplivne tam kód pro bílou a něco, co vypadá jako kód barvy, ale fskutečnosti to je rok v němž byla dobyta Konstantinopol (...myslim, moje paměť na historická data je občas poněkud chaotická...)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ZIDANE: Nemuze. Hledas vedu, kde neni.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    MAKROUSEK: A nemůže tam být to, že ji doktor nemá utáhnout dole ale utáhnout jí kyslík nebo ji utáhnout "u krku"? Nebo jen hledám vědu, kde není?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MAKROUSEK: jako chapu, o co ma jit, ja jen jestli tomu ten Padevet nema davat nejakou pridanou hodnotu.:)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KYRBI: Casto se zenskym nastrihava pipina pri porodu. A tak pan chce, aby ji doktor hodne zasil, aby byla tesna. A kdyz doktor namita, ze je to jedno, protoze cisar, tak si stejne stoji na svem.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    JYRKA --- --- 14:53:10 5.8.2016 (+116)
    • Pane doktore až ji budete zašívat, tak ji trochu utáhněte, rozumíte ne?
    • Vaše žena ale rodí císařem.
    • No tak doktore, tady máte bůra.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SCHWAB:
    Sports Go Sports by Garfunkel and Oates
    https://www.youtube.com/watch?v=2fraSdN-PG8
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SCHWAB: Vtipy z ranku: fotbal je kdyz deset tisic loseru sleduje dvaadvacet milionaru jak honi po trave balon a krici na ne: makej!
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    JYRKA --- --- 22:39:56 13.8.2016 --- 04:46 :: diskuze :: Textove ftipy - taky ste na modemu a vec
    (+1)
    Jiří Padevět komentuje olympijské hry:
    - Muž jede v loďce rychleji, než jiní muži a je za to odměněn.
    - Muž vyjde na pódium, ušpiní si ruce a s evidentní námahou zvedne břemeno nad hlavu. Pak ho zase pustí a odejde z pódia.
    - Dospělí lidé s napětím sledují, jak jiní dospělí lidé usilovně hrají badminton.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MCKIDNEY: Ty jsi byl az v Americe? Zjova, rekni nam o tom vic.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    MCKIDNEY: Promiň, ale ty jsi tak hloupej, že to nestojí za reakci. On jen řekl jednu drobnou nepřesnost, která za reakci stojí:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    vy ste fakt autisti, dyt je to cely o tom, ze vtip tvrdi ze zenska co ma kramy se chova iracionalne. fat deal. jesus.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    ALCATOR:
    tady mas kdyz ti tak chybi ku stesti

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: Tim chci rict, ze jsou obe zjednoduseni stejne spatne.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MAIMONIDES: Co jsem mu mel napsat na to, kdyz naznacoval ze 1/3 pi neni iracionalni cislo. Osocujes me za stejnou vec, jako jini napsali ze racionalni cisla jsou ty co jdou vyjadrit zlomkem.

    Kdyz pomines takovy zapis a chces vse vyjadrovat jenom pomoci cislic, tak dojdes ke stejnemu zaveru.
    Zjednoduseni ze zlomek = racionalni cislo je obdobne zjednoduseni, ze kdyz cislo obsahuje desetinou carku tak je racionalni. Co uz neni matematika je, ze jsem se s tim zjednodusenim nejednou setkal v USA.

    Nicmene jsem nepocital stim, ze je hodne lidi co si mysli ze jedno je spravne a druhe ne.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Nevím, proč do toho plést angličtinu, když je ten vtip naprosto jasný ([ SULTHAN @ Poznej vtip + jejich vysvetleni + rozličné gaychaty, lesbianchaty a heterochaty ] ). Článek z technetu na podobné téma, taky se tam diskutéři pohádali:
    Nekonečné množství devítek vám zamotalo hlavu. Opravdu je to přesně 1? - iDNES.cz
    http://technet.idnes.cz/...dne-matematicke-ilustrace-dukazy-1q3-/veda.aspx?c=A160624_170330_veda_pka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam