• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MATHES
    MATHES --- ---
    klasicka pondelni mentalni inkompetence - zkousel jsem si presednout, ale furt nic

    [ COSH @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GLADILAF: ach tak, já v tom hledala nějakou narážku na to, že chodíme i s nemocí na co jsou antibiotika do práce.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEJML: ah, aha, omlouvám se, tato další zábavná scénka z našeho veřejného života dokonale unikla mé pozornosti.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ASNEK: jsou za tím ilumináti - jde o budování egregora. (Neco jako kolektivního ducha v esoterickém smyslu)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    LODBROG: kthxbye
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ASNEK: *50. letech.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SIRIEN: v 50tych letech se tomu otevrene rikavalo budovani kultu osobnosti :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Nechcete si to v duchu dobrých Nyxích tradic jít vyřikat na Karlák? Zejtra kolem pátý by tam mohlo bejt volno.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    FEKALNIK: Nevadí. Tvoje ujištění jak třeskutá věc mi uniká mi k životu stačí.
    Jsem rád že máš takovou důvěru ve svou schopnost počítat.
    Klidně rovnou napiš víc věcí, jejichž vtipnost nemáme šanci docenit - čas jsou peníze, tak ať neplýtváme ;)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZUZKAOU: myslím že přesně jak píšeš - narážka na to jak si určitá skupina lidí dělá z Havla mučedníka a mění ho v mediální šlapku. Zvlášť teď s tím "náměstím" které bylo tak spontánní že si to Dáša musela prosadit a tak. Je to obecně dost křečovité od jeho smrti, jak ho pár lidí pořád tlačí úplně všude pomocí okamžitého hype a uměle medializovaných akcí - asi jako ten teleshoping. Popravdě IMO dost trefné srovnání.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Co maj hrnce společného Havlem?

    Je to narážka na lacinost toho současného virtuálního štkaní, jako že prodejci hrnců? Nebo na ultra čvachtavou mňamku Havlvoa guláše? https://www.youtube.com/watch?v=0gvTkgU8FJY

    Většinou logiku těch tweetů chápu, ale teď mi to fakt uniká. Je to na osobním účtu, ne na účtu ministerstva Kultury, takže to bude spíš jedovatější tweet, který by na oficiálním účtu dělal mrzení.

    MATHES
    MATHES --- ---
    FIONOR: reaguje.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    FREELA: občas mě rozsah tvých zkušeností opravdu překvapí :)
    FREELA
    FREELA --- ---
    ZIDANE: lepsi cikanska pica nez zidanuv kokot
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    FEKALNIK: Vtipné to je, to ano. Ale málo z těch náramků bych fakt nosil, ač bych s tím, co říkají, stokrát souhlasil... nejsem holt z těch, co klidně nosej na náramku třeba "rád lížu černou pi.u"... už proto, že zde v ČR to může vést k nedorozumění, zda tím myslím černošky nebo rikikánky, přičemž druhé jmenované bych se nedotkl ani lampářskou tyčí...

    Takže ano, vtipné to je, prodejnost je druhá věc, ale ono si to kupce najde.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    PRAASHEK: a s tím výrobce právě počítal
    LODBROG: vtipné je to kurevsky, ale to ty počítám nikdy nepochopíš
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam