• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MAGE
    MAGE --- ---
    DANKLAR: no možná kdyby to byl záměr a ne chyba =)
    Ono se s tím dá pak kouzlit městská knihovna
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    PISKVOR: toho jsem si všiml, ale přišlo mi to zajímavý.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DANKLAR: Font bez české diakritiky, tedy "ě" je v defaultním Times New Roman. A někdo to překreslil na zeď, aniž by mu to přišlo divný.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    MALARKI: navic ted jsem dal nez kdy predtim, proto i tato odlisnost v britske verzi
    MAGE
    MAGE --- ---
    MALARKI: Toblerone UK zvětšila mezery v britske verzi z důvodu šetření respektive zdražování vstupů
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    CLBRX: co jsem se ptal, tak Harry dle knížek uměl mluvit s hady. Tady je obrázek, jak tuto činnost provádí, ale had mu ve skutečnosti vůbec nerozumí a ptá se "Cože?"
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    ZUZKAOU: v moji hlavě se Harry ani trochu nesnaží jenom toho hada Harry trolí, ale v moji hlavě bude něco špatně
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    ZUZKAOU: Ahaa, tak tenhle výraz jsem neznala - díky :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SEVEN: Harry se snaží, had mu nerozumí a posléze se ho zeptá slangovou angličtinou "cože"?
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    Prosím...
    [ LION_DON @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    Harryho a jeho "hadí řeč" jsem poznala, ale celý mi to smysl nedává. Děkuju
    SKRU
    SKRU --- ---
    HARALD: tak on to admiral byl ne? z casu rakouska-uherska..
    HARALD
    HARALD --- ---
    AZA_: Ten rozhovor takhle asi nikdy neproběhl, ale všechny uvedené jsou pravdivé. Maďarsko bylo mezi roky 1920 a 1946 formálně královstvím, nicméně v čele nebyl král, nýbrž regent Miklos Horny, který se nechal titulovat admirál. Maďarsko přišlo po první světové válce o většinu svého území. Za druhé světové jich část získali zpět na úkor tehdy samostatného Slovenska a Rumunska. Všechny tři státy přitom byly součástí německé, hitlerovské koalice.

    Takže vtip glosuje tehdejší situaci.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    AZA_: Jako ze to byla tehdy ponekud zmatena situace.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    REFALLENONE:
    LIQUID_SOUND:
    Jo, vybuchující telefony od Samsungu, ale navíc ten kluk na obrázku je Ahmed Mohamed, kterej přines do školy jako školní projekt home made digitální budík, a kvůli kterýmu vyklidili celou školu a jeho zatkli v domění, že to je bomba.
    Btw se pak navíc ukázalo, že podváděl, hodiny nepostavil on, ale jen vyndal vnitřnosti z koupenejch. Nemůžu potvrdit, že byly od Samsungu.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    LIQUID_SOUND: Samsung Galaxy Note, telefon, který exploduje. A ten kluk na obrázku, to je přece jasnej terorista
    PECA
    PECA --- ---
    SLEEPLESS8: Nějaká paní s dítětem v autě z neznámých příčin náhle zabrzdila a borci v pandurech nedobrzdili. Jsem zvědav, jestli bude platit "Co neubrzdíš, to neukecáš." Nebo se ukáže, že ta paní "Bezdůvodně náhle měnila rychlost a směr jízdy."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam