• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    TARMAQ: joo takze kdyz se ti zepsuje display tak ani nezmacknes F1 pro pomoc :)
    joo to zni jako vacsina tech 'genitalnich' reseni od jablek... ukousnuty kus mozgu jim ocividne porad chybi...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MAEQ: jj a tlacitka Esc + F1-F12 jsou resena dotykovym displayem namisto klaves..
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    NOFNAK: mám pocit, že nový Macbook má o několik portů méně a cenovku o několik stovek dolarů výše, jinak žádná podstatná vylepšení ..
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHEALA: Jj, je to Ray.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ TOFI @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    jen se potřebuju ujistit, jestli místo původního modela je to fakt Ray Koranteng, nebo jestli to třeba není photoshop Babiše do černocha. Porucha rozpoznávání obličejů je zlo. (Jo, vím o tom hiphopu kolem letáku z Lídlu)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LUCYA: jenze velka rucicka na 12 je narazka na penis a mala rucicka na 10 je pijici zena.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    SALVATOR: přesně tak. V semifinále posledního mistrovství světa porazili Němci Brazílii 7:1.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nechápu tohle. Chybí mi nějakej fotbalovej kontext nebo co?

    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Ona to JE pomůcka na holení ve sprše, ale zajímalo by mě, jak se liší cena, když se prodává v tom šukacím obalu (a počítám v příslušném obchodě).
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    ASNEK: hmm, tak přecejenom. Ok, tak díky za vysvětlení každopádně.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ASNEK: a ucpanej odpad
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    VESPER_INDIGO: ona pomucka je prodavana udajne k usnadneni sexu ve sprse...

    ale dotycna zjistila ze ji to zazracne zlepsuje a dela pohodlnejsi i holeni jeji holeni... casti na kterou se normalne blbe dosahnes bez pokrceni nohou...

    takze misto sexu ve sprse ma jeji chlap nejspis jenom zensku z hladkyma nohama...
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Hmm, to jsem toho pochopil. Tak někdo další třeba prosim, že jsem tak smělý a vůbec a kdesi cosi.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    VESPER_INDIGO: az budes sukat ve sprse, tak to pochopis
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    OTAVA: jenom ve vaně nebo něco takového. No a dál?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    VESPER_INDIGO: ve sprse uz jsi sukal?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    [ SN0008102070570 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Pěkně prosím o vysvětlení. Nechápu vtipnost. Možná ještě tak účel. Možná O.o
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    BURKHAR: V horní části to tam vypadá na žalud.
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    YOT: no tak ja si obvykle davam maly a muz velky. Desitku nepijem ani jeden. Ale vtip chapu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam