• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TAP
    TAP --- ---
    TOMBRIDER: prd, to je Marek Eben mi dluží peníze :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SALVATOR: je to něco jako "Znásilnil mě Zdeněk Svěrák".. příjde to a pak záhy opět odšumí..
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TOMBRIDER: Toho sme asi poznali všichni, ale proč je teď in dissovat zrovna jeho?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHEALA: Trump taky tvrdil, že se na něj přišlo podívat milión lidí. Nebo milión a půl. Nebo deset miliard!!!
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    LIQUID_SOUND: Obrazek "romatizovaneho" barokniho parku vyvolava v ctenari chut jit do takoveho parku a uzit si v nem pekny den v kontaktu s prirodou a prateli. Ctenar je nicmene upozornen, aby zvazil fakt ze ve skutecnosti misto toho, aby delal takove veci, cumi do kompu a klika na blbiny na internetu (interaguje s nezivou masinou).

    Filosoficke okenko: U nekoho vcetne me, to vyvola usmesek nad sebou samym a tim, jak muze byt osobni predstava o tom, co by clovek chtel delat vzdalena tomu, co ve skutecnosti dela a jak jsou ty veci v nesouladu a donuti me to zasmat se nad sebou samym.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SUCZKER: okay. nemecko jo? ayy lmao
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    FEKALNIK: Trump svoji politikou dava najevo, ze USA pod jeho vedenim nechce hrat roli "svetoveho policajta". Tak ta role prechazi na Nemecko, ktere z toho ma evidentne strach a nevi, jak si s tim poradi.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PRAASHEK: asi nic, prostě jenom že ta hudba je trapná a debilní, já i jako malý dítě jsem to nesnášel
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    co se stalo s J. Uhlířem? už jsem zaznamenal zwei anekdoten, které nechápu
    [ SALEM @ Nové Internetové Humory ]
    [ SALEM @ Nové Internetové Humory ]
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MYSHAAK: demence, rekl bych
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Jen demence nebo něco víc?
    ZCR
    ZCR --- ---
    NELLAS: pod vanou zatopíš, na oleji osmažíš
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nick cave. neznas nicka cava? pak si jako ten kluk. nikdo nemuze znat vsechny

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam