• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    HARALD
    HARALD --- ---
    WRYKOLAKAS: Ne. Prostě si víla nepřišla pro vypadlý zub, ale pro ledvinu. Nic víc v tom není.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to je takový humor jak z osmdesátých let. včetně asi i té písničky tipuju, i když tu melodii naštěstí neznám
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    BURKHAR:
    DOCKINEZ:
    narativ je castecne vzatej z fejsbukovyho statusu kuby horaka. je to docela vtipny tak to sem hodim cely..

    Přátelé, rozhodně vám nedoporučuji chodit k psychiatrovi. Ti lidé mají schopnost udělat blázna i z normálního člověka. Domníval jsem se, že se tam pouze stavím pro recept na ritalin a probereme možná rizika, ale pan doktor trval na tom, že mě vyšetří. Vzhledem k tomu, že jsem u opravdového psychiatra nikdy nebyl a hodila by se mi znalost toho jak takové vyšetření vypadá pro literární účely, tak jsem svolil.

    Nejprve jsem tedy vyplnil tu tabulku, co už jsem postoval.

    - A čím se teď zabýváte? zeptal se pak doktor.
    - Ale, píšu takovou beletrii.
    - Skutečně, to ještě někdo čte? A o čempak píšete?
    - Ále, figuruje tam takový kocour, který kandiduje na prezidenta..
    - Kocour prezidentem, říkáte? začal si škrabat nějaké poznámky. Abych předešel nějakému omylu, tak jsem mu začal vysvětlovat: Ono to má širší záběr, ten kocour bojuje i s ministrem financí, je tam i premiér..
    - Jo premiér taky tam je, povídá doktor a zapisoval si dál.

    Pak se podíval na tu tabulku, kde jsem popravdě zaškrtl bod 3) "Nechtěné, vtíravé myšlenky, slova, nápady nebo melodie, kterých se nemůžete zbavit" a povídá: Ten kocour mluví?
    - Tak když kandiduje na prezidenta a účastní se televizních debat, tak samozřejmě že mluví, povídám.
    - Aha, a copak vám třeba kocour říká? zeptal se když dopsal.
    - Prosím vás, on nemluví na mě, v té knížce mluví, jako třeba Kocour v botách.

    Pak se mě ptal na dětství, jaké jsem měl rád pohádky.

    Pak se znova vrátil k bodu 3) a zeptal se: A jaká slova slyšíte?
    - Neslyším slova, já opravdu nemám schizofrenii. To jsem zaškrtl kvůli písničkám.
    - Tak to nevíte, jestli máte nebo nemáte.. zamumlal si.
    - Tak jasný, o tom jestli mám nebo nemám schizofrenii rozhodujete vy, že jo, zavtipkoval jsem.
    - Ani já o tom nerozhoduji, pravil liberálně. A jaké písničky slyšíte?

    - No, je třeba taková písnička, jmenuje se Sklíčka dotykov, a tu když pouštím na FB, tak jí pak nemůžu dostat z hlavy nejen já, ale i všichni přátelé.
    - Takže vy si myslíte, že jí slyší všichni, ano? začal si zase něco čmárat.
    - Ale oni ji vážně slyší, říkalo mi to spoustu lidí.
    - A kolik lidí vám to říkalo?
    - Podle mě si to myslí tak stovky mých přátel..
    - Jistě, samozřejmě, otočil na druhou stranu papíru, protože tu první už měl popsanou. A o čem je ta písnička?
    - No, o klukovi, který si pozve doma holku a vyruší je jejich bratr.
    - A vy máte nějaké sourozence, viděl jsem jak tam načal novou poznámku nadepsanou BRATR.
    - Nemám žádného bratra.
    - A přítelkyni máte?

    Atd... Opravdu před návštěvou psychiatra všechny varuju. Ještě mi na závěr řekl, že vypadám jako Benito Mussolini v době pochodu na Řím včetně plamenného pohledu a jestli se nechci nechat zhypnotizovat.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    BURKHAR:

    Ve Vlachově Březí veterináři vybijí 17 tisíc kachen. Ptačí chřipku potvrdili i v malochovu v Ledenicích | Domácí zprávy
    http://www.rozhlas.cz/...17-tisic-kachen-ptaci-chripku-potvrdili-i-v-malochovu-v-ledenicich--1694080

    a nejen to. Prostě aktuální to je. A dost.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ZIDANE: A to je teď aktuální, nebo mi něco uniká? Zas někde házelo kuře nohy hore?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    BURKHAR: Ptačí chřipka.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MAKROUSEK: Už chápu :) Dík
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DELLAMORTE: Tesne pred timhle mu rekl bankovni manazer: "You did not pay your mortgage so you have lost your house."
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    HERR_FLICK: ah, sry
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    MATHEZ: dodge je chrysler (+fiat), ne GM
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    BLOODRAT: Je to způsob, jak můžeš dělat mémy bez jakýhokoliv talentu. Jak když pořvává na fotbale vypasenej strejc na fotbalistu, jak má hrát.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARALD: i v čechofonním.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    aha
    HARALD
    HARALD --- ---
    PETER_PAN: PMS je v anglofonním světě bežně používaná zkratka pro pre-menstruační syndrom, nebo též nasranost před krámama.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PETER_PAN: PMS. Google it.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Ja tohle nepochopil : [ JUGI @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo? ] .. co je na ten SPZ vtipneho ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam