• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HARALD
    HARALD --- ---
    PLECH: To nešlo poznat. :-)
    PLECH
    PLECH --- ---
    HARALD: Dík, ale já jsem vlastně jen odkazoval sám na svůj dotaz, jestli někdo nemá domnělý Dagssonův originál.
    HARALD
    HARALD --- ---
    PLECH: Maminka odpovídá na otázku zásadního ublížení mladšímu sourozenci (mohu praštit Josefa kladivem) odpovědí, která se obvykle dává, když se dítě dožaduje čokolády (dobře, ale jen trošku).
    Zda je to způsobeno tím, že matka je utahaná a v odpovědích přepla na autopilot, nebo jestli to je sadistická zrůda, která staršího sourozence trápí nesplnitelnými podmínkami (nelze trošku praštit kladivem), to ať posoudí každý sám.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SKRU: dik. myslel sem si ze to je nejaka narazka na mrazek ustredna a ono to je v skutku spise mladek ustredna
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SKRU: Aha sem ani netušil, že sme měli doteď nějakýho ministra toho jména :D Dík.
    SKRU
    SKRU --- ---
    SALVATOR: vyrazili ministra, co obhajoval drahej roaming, tak ted jakoze bude delat v callcentru na O2, dys je s nima takovej kamos
    JOPS
    JOPS --- ---
    asi mi neco unika... :)


    Sedí tři čuníci v domečku a hrozně se bojí vlka.
    Náhle se otevřou dveře a v nich stojí vlk.
    "Shalom" pozdraví
    "Uuuuf" oddychnou si čuníci...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SCHWAB: hmm to jsem zkousel. asi sem se spatne podival. dik. mam to ciste ke studijnim duvodum.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Nemate nekdo link na original video? :-D :-D
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PRGBEAR: "Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme."
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PRGBEAR: Zoo Praha má podobný plakáty/billboardy s fotkami reálných zvířat a jejich jmény, které nosí v zoo a tady má jít asi o předělání hraboše na hrabiše + vtipný latinský název, kterej neni vůbec latinou
    PRGBEAR
    PRGBEAR --- ---
    Ja tomu nerozumim, co je na tom vtipnyho? Nechci to postovat primo do klubu, abych nevypadal jako neknuba :-) [ KAPULETTKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    SCHWAB:
    Zemřel Josef Augusta, kouč hokejových šampionů z přelomu tisíciletí - iDNES.cz
    http://hokej.idnes.cz/...osef-augusta-umrti-09e-/reprezentace.aspx?c=A170216_114614_reprezentace_cig
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SCHWAB: ňákej fotbalista
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    včerejší GNSP ?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Co je na tom nového? To je chování meme by definition - neustále vznikají a ty nejadaptivnější přežívají. Parazitovat při vzniku na nějakém zavedeném memu (nebo memplexu) je prostě obecně výhodná evoluční strategie...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam