• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    SUCZKER: Bude na ne ted dost vtipu.
    VIDEO: Američan nechtěl uvolnit zaplacené místo v letadle, surově ho vyvlekla ochranka | Svět | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...vlekla-jej-ochranka-19v-/zpravy-svet.aspx?c=A170411_150146_ln_zahranici_fas
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    SUCZKER:
    Živí mrtví / The Walking Dead (TV seriál) (2010) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/268090-zivi-mrtvi/prehled/
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Hele, jak si united vazi zakazniku, vim, ale ten typek s basebolkou tady je odkud ? Aby mi neunikl nejaky film, co jsem mel uz davno videt:

    [ PAULMUADDIB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SALVATOR: Jo takhle... naštěstí Barrandov prakticky nesleduju a koukám, že Brožová je tím pádem takovej Cibulka v sukních, na toho nadává táta přesně tímhle stylem - že snad není pořad, kde by Cibulka nebyl.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PECA: prave to je ten vtip, ze to moc smysl nedava, protoze jsou tam spatne pouzita slova a navic je to blbost. Spravne by to asi melo znit: When Americans nuked Hiroshima, Emperor Hirohito committed ritual sepoku(harakiri). Ale je to picovina, pac ten umrel az v 89. na raka.
    PECA
    PECA --- ---
    Jak jsem psal, já vím, co ta jednotlivá slova znamenají, ale jejich spojení mi smysl nedává... :)
    Asi to není zas taková pecka, jak jsem si myslel.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ARAON: jj, doporucuji na primo na image search a obraz mit na kancelarskem projektoru at to vsichni vidi, je to zajimave!
    ARAON
    ARAON --- ---
    KAKIHARA: A bukkake jde velice snadno vygooglit. :)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PECA: Jazykový stereotypy...jseš Číňan-jmenujes se Kung Pao nebo Ping Pong, Japonec v tomhle případě Hentai Sudoku....Tiramisu-Hiroshima (imo)
    PECA
    PECA --- ---
    Nechápu - mělo by to být minimálně zábavné, ale nechápu. Textu rozumím, jenom mi to nikde nebrnká, chybí mi nějaké sociokulturní souvislosti, nebo je to hodně "insider", nebo tak něco?
    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/...919440_n.jpg?oh=a4dcc5cd9ae4ad0e5012c5f8fb4476bb&oe=5955D7DB
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SALVATOR: a manželka ředitele... to jen pridava na smutnostu situace
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    aha, už rozumím, díky
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RIVEEK: Tvoje tvář má známý hlas je show, kde celebrity imitujou známý hudebníky, jak zpěvem a hudbou, tak vizáží. V tom vtipu je to zkombinovaný s faktem, že na TV Barrandov snad neni jedinej pořad, nebo seriál, kde by nefigurovala Kateřina Brožová, je to taková jejich low-end star.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Souhlas. Ono je to totiž zhruba takhle:



    CASTROL
    CASTROL --- ---
    SIRIEN: já jsem to pochopila v tom smyslu, že nad excelem se hromada lidí trápí a že z toho lze sdílet právě stories...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SIRIEN: Čísla jsou jako lidi - dostatečně dlouhým mučením je přinutíš doznat cokoli.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KALIBAN: Náhodou to má i krásnej korporátní injoke, i když nevim, jestli záměrnej, na téma toho, kolika způsoby se na dají na firemní poradě interpretovat zdánlivě jasná čísla :) To máš jeden Excel s výsledky a k tomu máš story od Tondy z prodeje, od Jarky z marketingu, Jitky z HRka, od Břéti z vývoje a od Franty managera a nezúčastněný pozorovatel by měl snadno dojem, že tam každej mluví o úplně jiný tabulce :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DREWDARK: na to ze vsechny socialni site kopirujou snapchat a mas tam stories.. instagram, facebook messenger (kterej se tim padem stal nepouzitelnej) takze priste budou i v excelu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam