• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    YOT: Aha. Pointa vtipu asi bude, že jsi chtěl jít do [ Co vas sere??? Kdo vas sere ??? Aneb...1) ja 2) ja 3) ja 4) ti ostatni ] a zabloudil po cestě.
    YOT
    YOT --- ---
    Sry že si zde odložím...
    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Chtěl jsem tomu příspěvku dát lajk, ale nemůžu protože mám v ústavu banán, ptotože Vector je prudérní kokot...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KRAL_KAREL_IV: poláci - katolíci - paradox nemravnosti nahý ženský v bazénu a spokojenosti se svěcenou vodou?
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    ZUZKAOU: co bylo dřív, vejce nebo vejce? nic rafinovanějšího bych tam nehledal :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATUARFIK: nope vzpoura na Pensylvánské frontě.

    Mutiny of the Pennsylvania Line - Historic World Events on January 1
    http://historicworldevents.com/january/mutiny-of-the-pennsylvania-line.html
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ZUZKAOU: Google mi nabídl tohle https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Kar%C3%A1nsebes (pokud výskyt amerických revolucionářů bereme jako důsledek procesu "použiju jakýkoliv obrázek, kde jsou chlapi s puškama")
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    eeee?
    (na obrázku jsou američtí revolucionáři)

    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    KALIBAN:
    SLEEPLESS8: Castecne jde o to, ze to je barovej sport, stejne jako sipky treba. Takze jsou typicky vsichni sportovci a fandove tezci kuraci a celej zapas chrchlaj.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SKRU: jo, je :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    tady jako vubec nevim, takze ani nepoznam, esli je ta pointa debilni, nebo ne..
    [ YAMAOTOKO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KALIBAN: za b)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    je neco v tech zkratkach nebo je to o tom ze na snooker sampionate neustale nekdo kasle?

    [ SLEEPLESS8 @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /zadna cestina ani slovencina/ ]
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ATUARFIK: Jasně, díky moc! :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TAMARIX: Představ si, že tu ceduli fotí někdo, kdo stojí na pohyblivém písku... po kotníky v pohyblivém písku... po kolena v pohyblivém písku... po pás v pohyblivém písku...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RIVEEK: Černá sanitka pro 21.století.

    Bu bu bu, modrá velryba zabije vaše děti. A sežere vám lančmít | Komentáře | Mediahub
    http://mediahub.cz/komentare/944620-bu-bu-bu-modra-velryba-zabije-vase-deti-a-sezere-vam-lancmit
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    RIVEEK: V kostce řečeno jakýsi "kurátor" dává "hráči" úkoly a poslední úkol prý je "spáchat sebevraždu".
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    RIVEEK: nějaká ruská internetová "hra" při který tě postupně donutěj k sebevraždě ... dyžtak si otevři náhodně nějaký noviny, píšou teď o tom všude
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    Co prosim znamenaj ty vtipy o "modry velrybe?" Nejaky novy vyvrazdovaci film ci co ?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GOLDENDELICIOUS: Aha, díky; očekával jsem nějakou jazykovou odlišnost Praha x Ostrava, tohle mě nenapadlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam