• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    V3S: Nezemrel na utopeni, zemrel na elektrinu...
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    actually, It is one.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    not sure if bablbam or covfefe
    JUREE
    JUREE --- ---
    00KUBAT: Zkus to taky .-)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    JUREE: To sis tu odpověď piloval 11 dnů? Slušný výkon.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    JUREE
    JUREE --- ---
    HARALD:
    Jestli jsem nesrozumitelný tak to zkusím ještě jednou..
    Zdálo se mi, že svým vysvětlením bez fantazie snižuješ kvalitu vtipu a pokusil jsem se to napravit.
    Chtěl jsem abyste se tomu tazatel a možná i ty, mohli ještě trochu zasmát, což jak si teď uvědomuji, byla chyba.
    Příště si dám pozor.

    Píšeš že nic jiného než Schwarzik v papežském oblečení v tom není..
    Snažím se v komentu vysvětlit že vtipnější než představit si pouze Schwarzika v papežském oblečení je
    představit si situaci která je mezi větou z obrázku a schwarzikem v papěžském oblečení, tedy:
    Kdy se papež musí podvolit nesmlouvavému Terminátorovi a vysvléci se z oblečení přičemž se mu asi bude snažit vysvětlit kdo je, nebude chtít mu oblečení vydat, bude nejspíše zraněn nakonec skončí ponížen nahý ..
    Zkusil jsem tam stále nechat prostor pro trochu fantazie což do vysvětlení vtipu asi nepatří..
    Tak snad teď to bude srozumitelné.
    BTW - minule jsem se rozčílil jenom skoro..

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NOFNAK: Ten manžel měl tu panenku právě u sebe a volal z důvodu ujištění jestli to funguje
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES: ano ano, je to tento pan:
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MATHES: To je asi Hide The Pain Harold, "model" z řady fotobankovej obrázků a pozdějc hlavní postava spousty memů. A je původem Maďar, tak ho někdo tak potkal v metru v Budapešti.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MATHES: plyn
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    TOMBRIDER: Já to mám podobně s klíčema při vstupu do výtahu - zatím mi do škvíry mezi podlahou a stěnou nezahučely, ale... ;-)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FANFAN: Není. Na internetu nic nikdy není pryč.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    SLEEPLESS8: právě se vzbudil, je to pryč.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HERRICH: nikdo presne nevi, ale napsal to nekdy vnoci Trump na svuj twitter
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    co je to covfefe?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RIVEEK: Je to samozřejmě nadsázka, hyperbola, dotahující do krajnosti to, jak výrazně špenát ztrácí objem při tepelný úpravě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam