• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    to uz si tam teda domyslite dobry pribehy :D/ me to pobavilo taky
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    RIVEEK: Nebo spíš šestiletej se snažil a chtěl milovaný pani učitelce ukázat jak je šikovnej, kdežto v jedenácti "tady máš červa a dej pokoj diktátorko"
    JOPS
    JOPS --- ---
    J4C0B1M: jedna se o prostredni kosticku, ktera ma v popisku ČERV.

    me ta fotka fakt pobavila :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    omg já zas myslel, že je to o tom výtvoru vpravo, nemohl jsem to přečíst, tak jsem si myslel, že je to asociace na něco jinýho a nad červem jsem se pousmál
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    J4C0B1M: spis ze sestiletej typek, co se sotva podepise, slozi peknou raketku, zatim co borci deset jedenact let slozi cerva a houbu, nebo co to je
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    J4C0B1M: nu co, výstava dětskejch výtvorů z lega a Riley měl asi těsně před deadlineou.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    WIRUSS: Já v MHD nepotkávám žádné lidi.
    WIRUSS
    WIRUSS --- ---
    TAMARIX: Plus dotyčný je asi dost nevšímavej, jelikož podobné lidi v Pha MHD potkávám docela často...
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SEVEN: TAMARIX: Jj, a očividně mu to dává smysl stejný, jako kdyby tu hudbu slyšel, resp. on ji asi fakt slyší.
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    TAMARIX: Že lidi po cestě většinou poslouchají muziku do sluchátek a tenhle si jenom čte noty?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    [ WA9NO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ?

    Co je vtipného na tom, že si pán v autubuse prohlíží zpěvník?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NELLAS: Njn, tak když si nechává zataženou ručku, žejo.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    MOTASH: paralela k logu koalice KDU+STAN a faktu, že se koalice i volební preference dost propadají ..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELLAMORTE: Ten vtip ovšem poněkud ztrácí na vtipnosti, uvědomíme-li si, že Doktor není schopen pořádně trefit rok nebo místo ani coby chlap.. pokud mu do toho nevrtá nějaká ženská (třeba Romana nebo River) :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    DREWDARK: Nový doktor Who bude ženská :)
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Nebo kdyby zavrekl oko
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    pritom stacilo tam ty Z udelat tri a bylo by to jasnejsi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam