• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    BOYLER: Spíš bych sázel na tu ztrátu, Je to v podstatě stejné, jako Lyonský trilejbus.

    BOYLER
    BOYLER --- ---
    RAGNAROK: Jedna moznost je doopravdy jen ztrata a druha je, ze mohl mit strach, co na to Klein, tak ho radsi zaprel, jelikoz byl porad jenom na palube,)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    IOM_NUKSO:
    Vtipnost neni garantovana. Viz zahlavi.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    POZITRON: me napadlo to samy co CASTROL, ale porad mi to neprijde vtipny.
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    POZITRON: já jsem to pochopila jako že to je bizarní dárek zrovna k tamponům. člověk tam hledá nějakou souvislost, asi že si máme učesat číču, ale jistá si teda nejsem
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    POZITRON: mi to pripomnelo drateny raminka (home made abort), ale nevim zda si to s necim nepletu
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    netusite, co je vtipnyho na hrebenu k tamponum zdarma?
    [ JUREE @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: A nebo tak...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: nebo ne
    YOT
    YOT --- ---
    SIRIEN: Nebo Vomáčka.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Moje oblíbená byla klokva...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    CEAR: vlnitý plechy co jdou po poušti na pivo...
    CEAR
    CEAR --- ---
    HOCH2: Je to takový absurdní vtip - rozvine se celkem dlouhý příběh, na jehož konci čekáš super pointu - co je napsáno na papírku. Místo toho se dozvíš, že papírek ztratil... Takových vtipů si vybavuju víc - Brouk Kamnák, malá duhová kulička atd. Moje osobní zkušenost je, že takové vtipy je lepší vyprávět, než číst - pohraješ si s délkou příběhu (čím víc tím líp), zdramatizuješ to a na konci BUM! Pokud ti to vtipné nepřijde, tak nezbývá, než se odkázat na nástěnku ;o)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    ARAON: Je v tom jina pointa, ze ho "ztrati" jen proto, protoze Klein je na to sam zvedavy? Nebo jsem neco nepochopil?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    coz mi pripomina historku kamose, vypravel mi, ze se potkal s jednou bejvalkou (mela proste jiny kvality), tak se ji ptal jak se ma a ona zacala prehanet, ze se ma skvele a ze ten novej ma prachy a ze je hodnej a kdo vi co jeste a cely to zakoncila vetou, ze se moc tesi, protoze spolu jedou pristi tejden do Alp na ledoborec :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Aneb jak si uřiznout společenskou fóliji.
    381007
    381007 --- ---
    YOT: ...stejně to tu skončí fiatem...
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Dneska jo. Však počkej vono se mi to vrání jako buzerant.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam