• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    DOKIS: To jsem si taky myslet, ale to na fotce není šach-mat, ale pouhý pat :)

    Každopádně nechápu toto:


    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    DOKIS: Běžně se používá ve Skotsku, tak jak píšeš (co vím, Skotsko mám z druhý ruky). V Austrálii (minimálně ve WA) Tě slovem "mate" osloví klidně někdo na ulici, člověk nebo obsluha v bistru nebo v baru nebo kolega v práci. "Cheers mate" se bere za vcelku běžné poděkování. Je to teda poměrně gender biased, holka to v podstatě neřekne. Obdoba pro ženy je "love" a holky to mezi sebou familiárné sem tam prohodí, ale chlap to ženě moc říct nemůže.
    AMANT
    AMANT --- ---
    DOKIS: "ucet kamo"...jasny:) takze je to narazka na familiernejsi mluvu australanu, dale budu postupovat dle zahlavi, diky:)
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    AMANT: Šach-mat, anglicky checkmate, zatimco "check, mate" je zadost o ucet (check). "mate" je vyraz bezne pouzivany v Australii, i kdyz to je hlavne pro lidi, ktere znas.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLAMITCH: spastics
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SALVATOR: jo, diky, ten original loss.jpg dokonce znam, jen me to vubec nedoslo..
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SLEEPLESS8: Mě to bylo pořád nějaký povědomý a teď mě trklo, že sem na to před časem narazil, konkrétně ve formě
    I II
    II L
    Googlení mě dovedlo sem: https://www.google.cz/...s/amp.reddit.com/r/OutOfTheLoop/comments/4hrkwr/what_is_the_i_ii_ii_i_meme/
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ALCATOR: nejakej "skutecnej" dukaz?


    taky to "skutecne" muze bejt cinska slovni hricka:p
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SLEEPLESS8: je to skutečně čtyřpolíčkový strip: (1) Byl sám, (2) Potkal JI, (3) žili spolu, (4) pak jeden z nich umřel.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: z komentu : Daddy Buckley would be proud.. ale to taky nevim kdo je..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: však proto ten smutník
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: no to bude uzavrena skupina, kde asi musis byt clenem a ty tusim stejne nemas fb
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Je nám líto, ale tento obsah teď není dostupný
    Odkaz, který jste použili, už možná neplatí, nebo je tato stránka dostupná jen pro určitý okruh uživatelů, do kterého nepatříte.

    :´(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: link plz
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: na nejake strance s memama, a byl k tomu komentar, ze to moc lidi nepochopi.. takyze jsem to nepochopoil..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: a kdes k tomju přišel?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    GILHAD:
    DRAGON:
    no jeste me napada, ze je to jako klasicky komix - obrazek rozdeleny na 4 casti, v prvni je jeden klacik (mozna panacek), v druhe a treti jsou dva a v tom poslednim jeden lezi.. takze mozna nejaka reprodukce neceho takoveho..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam