• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    PRAASHEK: tomu herci, kterýho dotáhnul do postele a lehnul si na něj v tý době bylo 14
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PRAASHEK: kevin spacey? narazka na to ze uz hodne dlouho obtezuje mlady kluky?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA: a našich srdcích
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SIRIEN: Hitler žije v Argentině.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    NIXX: když v NIH nevíš, hledej Hitlera
    CEAR
    CEAR --- ---
    NIXX: Tak tady jde asi jen o magický počet retweetů a lajků ;o) Pokud je tam něco navíc, tak mi to teda uniklo....
    NIXX
    NIXX --- ---
    SIRIEN: jsem dvojitej idiot, zkopíroval jsem špatnej link (facepalm). Chtěl jsem se zeptat na tenhle: [ NIMBUS @ Nové Internetové Humory ]
    Sorry za demenci.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    NIXX: S blížícím se Halloweenem někdo Netflixu navrhnul naprosto stupidní nápad na film a Netflix měl humornou náladu tak to resharenul a napsal k tomu že to je "fresh, bold, risky", ale že jim to přijde dobrý.

    (jatpack je takovej ten batoh s tryskama na lítání - google on YT; zvrat s dialogem "sme vysoko, sem nemůže / Drakula vylítává na jatpacku" je myslim jasnej)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZUZKAOU: pro forma Žídák, ale vzhledem k tomu dalšímu postu už to je jasný...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGONLEDOFREDO: ja vedel ze neco nevidim, dekuji
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    KALIBAN: dead Tim, misto dear Tim
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: dead ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    OTAVA: Fakt dík :) Kdyby se to aspoň dalo googlit, ale když napíšu do vyhledávače "Okamura zabroušený", vypadně z něj tohle:

    ...což sice dává smysl, ale nic to nevysvětluje.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ale ne zajimava.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BLOODRAT: utekla.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    [ CHOROBA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Co je to nejčko za humory s tím broušením? Utekla mi nějaká zajímavá kauza?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam