• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    MATHEZ: teda ten byl inspirací pro scenaristu mafie...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    MATHES: imho Paulie Gualtieri ze Sopranos
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SLEEPLESS8: Jo tak vodsud je ten kluk!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SALVATOR: s Rockym to nema nic spolecne, jak rika MATHES je to proste jen Mafia variace na tyhle memy:
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MATHES: Ano, to je ten odkaz na Mafii, o kterým sem psal, že ho chápu, na Paulieho a jeho osud si pamatuju. Ale přišlo mi, že je ten humor slepenej z Mafie (potažmo Paulieho smrti) a eště něčeho, protože to děcko mi nebylo vůbec povědomý a myslel sem, že to odkazuje kromě Mafie eště na něco.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SALVATOR: ALCATOR: ??? jakej rocky proboha?!

    Paulie je vedlejsi postava z Mafie, ktera je vas nejlepsi kamos a ve chvili, kdy s nim udelate nejakou bokovku, tak ho don necha zabit.

    Paulie - Mafia - POSTAVY.cz
    http://www.postavy.cz/paulie/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ALCATOR: Dík!
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SALVATOR: Vedlejší postava z filmů Rocky - Paulie zemře a (nejspíš Rocky) říká, že "Paulie je v jeho srdci" (s typicky taliánsky přehnanou gestikulací)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Kromě odkazu na Mafii mi to nějak uniká:

    [ SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    DURDIN: Má tam být legrační kombinace plynové společnosti s číslem 88, což je neonacisty používané kryptické pozdravení Heil Hitler, protože H je osmé písmeno v abecedě.

    Podobně je používáno i 18, což je kryptické Adolf Hitler.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MARTHINEZ:

    The myth of Persephone, the goddess of the underworld, prominently features the pomegranate. In one version of Greek mythology, Persephone was kidnapped by Hades and taken off to live in the underworld as his wife. Her mother, Demeter (goddess of the harvest), went into mourning for her lost daughter; thus all green things ceased to grow. Zeus, the highest-ranking of the Greek gods, could not allow the Earth to die, so he commanded Hades to return Persephone. It was the rule of the Fates that anyone who consumed food or drink in the underworld was doomed to spend eternity there. Persephone had no food, but Hades offered her a pomegranate and she ate six seeds, so from then on had to spend six months in the underworld every year. During these six months, while Persephone sits on the throne of the underworld beside her husband Hades, her mother Demeter mourns and no longer gives fertility to the earth. This was an ancient Greek explanation for the seasons.

    Pomegranate - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Pomegranate
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    co mi nedocvaklo?

    2MAN
    2MAN --- ---
    DURDIN: zákaznické číslo 88, k tomu 88 "lajků"... a proč 88? protože to je 2x44, to potvrdí každej Žito
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DURDIN: plyn.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    WELES: jo takle! jsem myslela že je to pes.
    WELES
    WELES --- ---
    SHEALA: hadam ta liska ve fronte, kery jsou v Londyne premnozeny
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    MIHAI: dík
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    XINDLX: Čím jsi hustší, tím víc zkracuješ O.K.
    A když jsi ultrahusťák, tak poslední K čteš jako draslík, protože chemická značka draslíku je K.

    A ano, néni ftipny
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    https://i.imgur.com/l0Z8f7Q.jpg
    může mi někdo vysvětlit tohle?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam