• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    AIM_FREEMAN: Je to meme na "spatny" vtip s nazvem Loss. Misto 4 panelu webkomiksu je to v prostoru.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    [ SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory ]

    to je nejakej multiverse vtip nebo co? :)
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    SLEEPLESS8: Jojo, kdyz ma helmu tak neni poznat, ze neni dohola ;)
    Ale vtipny to prislo asi jenom me.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ASNEK: myslel jsem si, ze to bude neco s armadou, ale ten vyraz jsem neznal.. dik.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    SLEEPLESS8: be in regs = be in regulations = v tomto kontexte dodrzuje armadny haircut atd
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    LODBROG: Pereles je zidovske jmeno, jde o zidovsky vtip.
    MATHES
    MATHES --- ---
    LODBROG: ne, jde tam o tu matematiku
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    [ MYSLIVEC1 @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]

    Je u toho vtipu důležitý to jméno (Hugo někdo)?
    Vtipný mi to přijde i tak a nechce se mi googlit.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    RENDORF: protoze jsem to forum neotviral a/nebo neskroloval dolu or something like that.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    UNTOY: Jak to nemůžeš najít, když je to dva příspěvky pod tím na který se odkazoval:
    [ BUSH13 @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    A spíš to vypadá, že 2017 se děsně snaží, ale zem je po tom naprosto v pohodě. A po té co 2017 skončí (naprosto vyflustlej) tak je slyšet tleskání (CLAP, CLAP) od 2018.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    BLOODRAT: nemuzu to ted nikde najit, ale tohle navazuje na nejaky predchozi comix, kde zeme dostava strasne na prdel od zaporaka 2017 a konci to tim, ze jejich souboj nekdo prerusi odkaslanim, oba (zeme & 2017) s hruzou v ocich koukaji na obrovskou siluetu tycici se na skale nad nima - 2018, ktery je v porovnani s 2017 jeste vetsi badass. No a v souboji s 2018 zemi elegantne zachrani to, ze je placata (reference na Flat Earth Society).
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GONTAR: Jsou to verzálky, ne kapitálky ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GONTAR:
    Marilyn Manson - rock is dead (Original) HD
    http://www.youtube.com/watch?v=A4_YgnhTMEg
    GONTAR
    GONTAR --- ---
    ASNEK: You´re welcome, but where is my rock?
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    GONTAR: thank you captain...
    GONTAR
    GONTAR --- ---
    ASNEK: Naráží na to, že Drumid vložl vtip v kapitálkách. Žádný humor, pouze si z něj utahují...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ZIDANE: niga bitch
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    MAGE: A to je co za negra?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam