• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    COOLER
    COOLER --- ---
    TARMAQ: to je omyl. jakub janda je velmi vtipný sám o sobě. jen ten děda a text to kazí.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    TARMAQ: diky, neznal jsem ten oblicej, jinak se za pupek samosebou nepopadam.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SUCZKER: Jakub Janda z Evropskych Hodnot, ale vtipu to neprida..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SUCZKER: To je celkem fuk.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [ FUCKIR @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] - kdo ma bejt ten typek vpravo ?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A já jsem ten stolek tak moc chtěl...
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Tenkrát platila v bitcoinech, někdo si na tom pořádně namastil kapsu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a stolek je dodnes někde v interdimensionální propusti napůl cesty mezi kupovaným a prodávaným
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GANDHI: byla, ale už není. sestim smiř
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GANDHI: Ba se tu po nyxu pohybuje i její expartner.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VON_GILOTINE: pokud myslis to ID, co prodavalo stolek, tak to samo real osoba byla:p
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VON_GILOTINE: Kolikátá úroveň metahumoru tohle je? (Na internetu stejně nikdo neví, že jste pes)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ty vole tady dodnea nekdo veri v to ze to id byla real osoba. ha ha ha. sry,nope
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SIRIEN: Nepamatuju si to přesně, mám dojem, že je to už tak deset let. Mám dojem, že nějak to napsala divně, dala to jinam než tržiště nebo co, pak zareagovala na trolla, další se přidali, a pak už to jelo takříkajíc samopohybem.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SLEEPLESS8: ah-HA! Děkuji, teď už sem si to spojil :D
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SIRIEN: a z toho vzniknul slavny citat: Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PISKVOR: what? Jak to probohy zkoušela, že to vzbudilo takovou reakci?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SIRIEN: Ale, asi tak sto let zpátky jedna ID na nyxu zkusila koupit stolek, a osazenstvo NIH ji za to trolilo asi měsíc nebo tři, čímž se "prodávám stolek" stalo místním memem.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HRADECAK: presne :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam