• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GREATDRAKE: ale jistě, tak teď pěkně zjisti, jestli ten produkt odtamtud pochází. btw jakmile to tam frantíci obsadili, tak se všichni pavouci odstěhovali, protože se tam násobně zvedla populace žab
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PRAASHEK: no, francouzská guayana je území EU :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PRAASHEK: No tak jasne ze jo, je to opalena vdova co se snazi utect k lepsimu a hned na ni vybuchne nejaky boxer.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: toho kousl křižák - deus vult!
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    BLOODRAT: Myslim, ze to bude neco s jedem ve vinu.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: jasne, vubec nejsou.. se zeptej Petera Parkera..
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    a proc je ten pavouk husita? jestli boxer je zemanec, kterej je jakoze proruskej a procinskej...a husove nasi malou zem branili proti cele kreatanske evrope a jeste vybijeli ven...nasel jsem skryte poselstvi, nebo sem dneska zacal chlastat moc brzo?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MCKIDNEY: btw ti pavouci nejsou nijak agresivní :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MCKIDNEY: a napočtvrté napíšeš ještě kratší reakci?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Myslim ze me to jenom prislo moc hloupe - imho proste to vidi a chce se prat. Haha je agresivni
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    černá vdova se vyskytuje jenom v americe a austrálii a v kombinaci s "produkt EU" je to humor sám o sobě :) ale proč je tam mediální boxer taky nechápu
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Asik tak. Utekla mi nějaká zásadní zpráva?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BLOODRAT: myslíš hroznové víno/black widow spider :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jakože, toho boxujícího mrtvého pána znám, ale chybí mi spojitost bluma/pavouk.
    NVT
    NVT --- ---
    UNDERWORLD: Dospělý člověk používá jednotky SI; místo koňských sil tedy Watty.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JOSE_MAT: tak já už fakt nevim, velkym červenym písmem v záhlaví to nestačí... zkusil sem to teda vrazit do názvu klubu, tak třeba to už konečně začne fungovat?
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    JATRO: Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DELLAMORTE: Ono je to obtizne, kdyz tam neni videt pred pomalovani jodem :)
    Nicmene myslim ze krome toho, ze spatne replikuji vtip ze serialu, tak chteji poukazat na datum vyroby.....
    JATRO
    JATRO --- ---
    PALEONTOLOG:
    DELLAMORTE: díky... teď už se jen zasmát, ha
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DELLAMORTE: já to kdysi taky nechápal, ale v NIH mě dovzdělali

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam