• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ARAON: Protože to nedává moc smysl, protože stejně to oblečení nejspíš vypereš tak nebo tak. Výrobci ženských šampónů (a kondicionérů a co já vím jakejch všech dalších lahviček) na druhou stranu...
    ARAON
    ARAON --- ---
    GILHAD: To me napadlo taky, ale nejak mi to vubec neprislo vtipne. Tak jsem myslel, ze za tim bude neco vic, podle poctu palcu.
    Eh. Kazdopadne dik. Zahlavi stale plati.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ARAON: Po navratu ze zakourene putyky musis vyprat obleceni. Zakaz koureni znamena, ze nemusis vyprat oblecenei. K prani se pouzivaji praci prasky, klesne jejich spotreba, tedy i vydelky spolecnosti tyto vyrabejicich.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SLEEPLESS8: Ale jo... Můžeme si rovnou tykat.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    RAB1T: startku? jsou moc dobry..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PRAASHEK: neprudit! :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAB1T: nepředbíhat!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RENDORF: to je reakce na současný trend dělat z palet různé hipster stolky, za které si navíc většinou (mimochodem) tvůrci řeknou cca dvacetinásobek ceny palety :)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    RENDORF: vetsine hipsteru zabere cely den vyroba konferencniho stolku z palety. Tady to nekdo vzal opačně.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    SEVEN: Njn, stydím se. Díky :)
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    SLAMITCH: To je věk dětí, rodily se každý rok jedno - dokud si nepořídili tu televizi :-)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Vypadá to, že jak je pondělí v úterý, jsem ještě tupější než obvykle. Proč xakru 12, 11, 10, 9, 8, 7 a 6?
    [ ZIDANE @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    GREATDRAKE: Hlavně že ty víš všechno a nikdy se nespleteš.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Hledám v Encyclopædia Britannica heslo "thick" a ejhle tam Zidane jakýsi...
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    MAR_TINA: Tak to je možný, to by bylo do Massaboba, pokud u toho není geniální "ilustrační foto".
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ELWERINE:
    ZIDANE: Ano, zemřel Fidelis Schlee, vydavatel a právník slavný zlatými kohoutky v koupelně. A docela sympaťák.
    Ale na fotce je právník Tomáš Sokol.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    MAR_TINA: Tenhle chlap mi říká akorát něco v tom smyslu, že snad někdy po převratu vlastnil Mladou Frontu... a tak dle googlu ne, Lidovou demokracii. Ale noviny vlastnil a vydával.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAR_TINA: https://www.novinky.cz/domaci/467823-zemrel-vydavatel-fidelis-schlee.html asi?

    Netusim, kdo to byl, ale je to clovek, ktery se Sokolem mel spolecne alespon vzdelani...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam