• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    UNTOY: wut xD
    dik)
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    PAIKA: Foldyna se oprel (fyzicky i prenesene) do demonstrantu proti Nocnim Vlkum a pak se hajil tim, ze tam nedoslo k nasili, ale ze si myslel, ze demonstrant je gay a ze mu chtel "dat jazyk"

    PAIKA
    PAIKA --- ---
    YOT
    YOT --- ---
    ZIDANE: Nechápu proč by si instalatér nemohl přečíst Vergilia v originále...
    VANEK
    VANEK --- ---
    SIRIEN: Možná je pointa v tom, že člověk čeká "stalk" v tom moderním mezilidském smyslu (podobně spory o vodu mezi farmáři) a pak se ukáže, že je v tom původním loveckém.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PYROMANEK: Taky si myslím.

    Dřív maturita byla "zkouška dospělosti" a oddělovala "vzdělance" od "ostatních".

    Dneska, kdy "musí" mít maturitu kdejakej instalatér... a to nic proti instalatérům, ale na co do pochvy instalatér potřebuje maturitu?

    Není v jeho případě snad důležitější, co umí rukama? K čemu mi bude instalatér s maturitou, kterej mi prokapávající kohoutek nevymění, pač na to bude čumět jak píča z děravejch tepláků, ač přesně na ten prokapávající kohoutek jsem si ho zavolal?
    Může mít čtyři maturity, ale proč bych mu měl platit, pokud není schopen udělat to, co po něm chci?
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    PRAASHEK: jakoze maturita a pak hovno?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PRAASHEK: Jako ze dnes jsou vyssi spolecenska trida ridici MHD, atd. protoze berou vysoce nadprumerne platy (aspon tedy podle inzeratu).
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALCATOR: Wyrm myslim obvykle moc takovéhleho "kontextu" nemívá, je to prostě komiks o takovém weirdo fantasy drakovi co je evil spíš ze zvyku / žánrové nutnosti než z nějaké bytostné podstaty.

    Viděl bych to prostě na jednoduchý humor vzniklý přenesením virtuální logiky do "reality" s přidaným překvapením že stížnost nepsal člověk, ale jelen (z jehož pohledu lidská činnost obecně opravdu odpovídá sepsané stížnosti).

    (ale možná se pletu a nevylučuju, že autora tentokrát skutečně něco "inspirovalo")
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HWLLFFRDD: Jelen poslal request na "zabanování" (odstranění) "uživatele", a uvedl 3 důvody, proč by měl dotyčný uživatel být odstraněn - bral vodu z potůčku, pokácel oblíbený strom jiného uživatele, šmíroval jeho ženu. (Nikde ale nezazní, že o to žádá jelen).
    Admin (Drak) tedy zakročí a jednou provždy uživatele (člověka) zlikviduje.
    Jelen pak pochvalně prohlásí "Hm, zdá se, že systém funguje"

    Bez kontextu bych tipoval, že je to humor na adresu některých online služeb, které banují uživatele na základě stížností jiných uživatelů, možná dokonce narážka na "SJW" nebo podobné.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    AMANT: dik, neznal jsem...
    AMANT
    AMANT --- ---
    SUCZKER:
    Here's to Loss, the Internet's Greatest Meme | Know Your Meme
    http://knowyourmeme.com/news/heres-to-loss-the-internets-greatest-meme
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Nekdo nejakej napad??

    ROMANET
    ROMANET --- ---
    Holka mi to každopádně nepřežila.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SELECTOR_IX:
    OTAVA: jj, pohoda, já byl hned totiž v USA, jak jsem to viděl
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    J4C0B1M: kokain... někde se to pašovat musí
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam