• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TOMBAS
    TOMBAS --- ---
    DREWDARK: ajo!
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    JON: Das minus a muzes kliknout neasi
    JON
    JON --- ---
    ZIDANE:
    PATISLAV:
    tam jen existuje moznost, ze to ma stejne plusu jako minusu, a v tom pripade neni na co kliknout, aby to clovek zjistil. Nebo se pletu?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PATISLAV: Dík za informaci, tohle jsem nevěděl.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ZIDANE: jak jako nedá říct? Když klikneš na to číslo, tak vidíš přesně, kolik má plusů. Tady ten má přesně nula. Vítej na Nyxu.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PATISLAV: Máš pravdu, ač se na nyxu nedá říct, že příspěvek s mínusovým skóre nedostal plus. Lze jen říci, že dostal víc mínusů než plusů. Ale jinak... tady asi fakt nemá smysl přemýšlet nad vtipností.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SLEEPLESS8: red/white cinch je pravej levej audio kabel. zlutej cinch je video. gogh nema jedno ucho. beethoven neslysi vubec a stewie wonder je slepej.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    co to je za tukabel?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVRY: You don't say...
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    Ale s timhle mi poraďte.. [ KU_RE @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    Mouchy jdou na večírek k jinejm mouchám a přitáhnou mrtvou krysu, vevnitř je spousta ovoce. A? vegetariáni?
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    KALIBAN: NELLAS: Čistě pro úplnost "strip" = dělat striptýz / odizolovávat dráty (strip the wires)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    OTAVA: Jdi mu po očích, Boo!
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ZIDANE: já bych řekl, že u příspěvků, co nemají ani jedno plusko, není moc potřeba bádat nad tím, čím jsou vtipné.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    To má být nějaká celebrita nebo to "Chikas" nějaký meme?

    [ DAWEEDEK87 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SLEEPLESS8: dekuji


    NELLAS: vida tuhle frazi jsem neznal, pak to vtipny je, dekuju
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KALIBAN: "To make ends meet" znamená vyjít s penězi. Případně teda tady se asi snaží spojit konce drátů.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    KALIBAN: to snicker = řehtat se/chichotat
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    normalne tyhle anglicky veci docela chytam, tady se nechytam :(

    snickers je foneticky neco jako lakat nebo tak ? netusim :(

    [ MYYYSHA @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /zadna cestina ani slovencina/ ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FELCARKILLER: když se necháš políbit šakalem, tak budeš považován za zoofila. a pokud je to člověk, tak za homosexuála.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam