• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [ FEKALNIK @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ] - co je to za debilitu s tim cyberpunkem 2077 ??
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SLEEPLESS8:Soon I'm gonna be a Jedi
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FRK_R23: vsak jo, ne?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SLEEPLESS8: Vsak rikam, ne? Nejaka kundi pisnicka... :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FRK_R23:
    Don McLean- American Pie (with Lyrics)
    https://www.youtube.com/watch?v=uAsV5-Hv-7U
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NEON5: Text nejaky kundi pisnicky, move along
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    FANFAN: Zemřel Burt Reynolds. Ryan Reynolds je aktuální představitel Deadpoola ve filmech Deadpool a Deadpool 2.
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    SUCZKER: Kdyby si odlozil tu narvanou tasku, mozna by ho to netahlo tolik doleva (z pohledu divaka doprava) a to tukani do mobilu by nebyla takova drina.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] - cemu se mam tak asi smat zde ?
    JATRO
    JATRO --- ---
    CEAR: Já taky... docela honička.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TERRANCE: ve FakeTAXI te ojebou dvakrat
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    SLEEPLESS8: Co je FakeTAXI? Jezdím jenom real taxi a vždycky mě ojebou.
    CEAR
    CEAR --- ---
    SLEEPLESS8: Jop, to je vono. Musím říct, že to teda byla docela prdel....
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    CEAR: myslis FakeTAXI? :D
    CEAR
    CEAR --- ---
    SLEEPLESS8: Hmm, já se zúčastnil jedný epizody Taxíku (takovej ten britskej ;o) s Hámou a tam se nic nepřetáčelo, jen to hodně sestříhali. Třeba bonusová otázka se tam neobjevila vůbec, tu sem posral...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FANFAN: je to tak, kamos tam taky byl a pry spoustu otazek tocili nanovo, treba jen proto, ze se soutezici snazil byt nejak ftipny a reziserovi se to vtipny nezdalo, tak dali otazku znova, nebo tam byl nekde treba nejaky prerek, nebo cokoliv.. pocitam, ze tady typek rekl treba D jako Dana, otazka byla o diagonale, ale neco se reziserovi nezdalo, tak to jeli nanovo a typek to zmastil a relk rovnou d jako diagonala, proto se pak divne zatvaril, ze to zase skurvil ale nechali to tak..
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Já jenom, kdyby se sem šel někdo podívat, tak už jsem to slyšla taky od týpka, co byl v tý soutěži byl.

    [ NAZARETSKY @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    RANDOM_NIGHT: Ach tak, to mě netrklo. Díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam