• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    SIRIEN: Ale kulový, spíš v tom, jak je ta slečna oblečená a upravená. Kdyby ten futrál s Makitou táhla ženská ve špinavých montérkách, nikoho to nezarazí.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEJML: pointu hledej v sexismu věci.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NEON5: Na převozu vrtačky metrem nic zvláštního neshledávám, ale záhlaví znám...
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Ten kufrik je futral na vrtacku.
    HORAK_MILAN
    HORAK_MILAN --- ---
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    SLEEPLESS8: je tohle ssob?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: osobně pokládám nejdřív otázku "máš nepřítele?". Však také musím žít v Rusku (původně Sovětský svaz, prapůvodně Mongolská/alias Tatarská říše)
    4PTO
    4PTO --- ---
    AMANT: důkaz, že má zájem o jejího přítele
    AMANT
    AMANT --- ---
    SLEEPLESS8: pardon, tohle je dukaz, je to kanec je!:))
    AMANT
    AMANT --- ---
    FREELA: jedna se o praci se stereotypem, ze produkty apple jsou vyhledavany predevsim homosexualy. autor vtipu dale narazi na to, ze id MILAN_HORAK jeste neprokazal, ze je pritahovan zenami, neni o tom zadny dukaz.
    FREELA
    FREELA --- ---
    vysvetli mi prosim nekdo ten vtip?
    "Jestli se s nim toužíte teple tulit tak si ho najděte v nějakym apple store."
    HORAK_MILAN
    HORAK_MILAN --- ---
    Co to je vybanovat?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Gaychat je jedna věc, zkurvenej buzna trolling druhá a najít 20 nepřečtenejch a pak zjistit že tu jen krmíte retardního trolla mě sere, tak sem ho vybanoval. Jestli se s nim toužíte teple tulit tak si ho najděte v nějakym apple store.
    NEON5
    NEON5 --- ---
    AMANT: Jo tohle je loss
    NEON5
    NEON5 --- ---
    NAPOSPAS, FANFAN: Pořád nic nevidím. Mám koukat na stín, nebo šutr? Není to něco jako s ty modrý šaty/zlatý šaty, jak to vidí jen půlka populace?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AMANT: Žárlit? Nechápu, ale jsem tu správně :D
    HILAN_MORAK
    HILAN_MORAK --- ---
    MILAN_HORAK: nEvíM cO JseM tI udELaL
    MILAN_HORAK
    MILAN_HORAK --- ---
    J4C0B1M: Vždyď píšu, že to není vtipný. Nevím co jsem Ti udělal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam