• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OTAVA: jednodušší
    OTAVA: jednodušší
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SUCZKER: Alzhaimer, ztracis pamet, souvislosti a tvuj svet je stale jednoduzsi.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    SUCZKER: is this memory loss?
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    OTAVA: a co je na tom veselyho ?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SUCZKER: Alzhaimer, ztracis pamet, souvislosti a tvuj svet je stale jednoduzsi.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MATHES: Tak to se prece s AUDIAC nevylucuje ;-)
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    PISKVOR: Aha, tak Dejdara jsem zase nezaregistrovala já :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    me teda jako prvni napadla ta holka, co se neuspesne pokusila prevezt ten heroin z pakistanu, nebo odkud
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SEVEN: No, tyhle reklamy znám - ale jak mají v těch bannerech vykradený fotky, tak mi jednu dobu nabízeli "tento makléř vydělává blablabla," a k tomu zcela jednoznačný Martin Dejdar, vyříznutý z proma na jakýsi seriál - tak jsem myslel, že je to třeba Burešová nebo tak.
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    PISKVOR: Ona je to reklama na nějaký "super výnosný" on-line investování, nebo tak něco. Ale podle tý fotky to vypadá fakt spíš jako že slečna se místo práce ve fast-foodu rozhodla nabízet sexuální služby :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    AUDIAC: Tak to vidím podle uniformy, ale pořád mi uniká pointa.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    PISKVOR: Kurva
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LONESTAR: Dekuji.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    LAUNCHER:
    Trosečník / Cast Away (2000) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/10131-trosecnik/prehled/
    FREELA
    FREELA --- ---
    Hodte na nej deku...
    SQUINT
    SQUINT --- ---
    SULTHAN: Gratuluji, tady máš zlatého bludišťáka za vývoj aplikací pro iPhone :)
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    SULTHAN: ano presne tak, a ten treskutej vtip je v tom, ze pani si spletla nazvoslovi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam