• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ... ha, našla jsem i příklad...

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RANDOM_NIGHT: Praha je plná plakátů typu "šla jsem jen pro těstoviny" s dámou oblečenou do nějaké bundy či šatů. Prostě mají v F&F nějaké akce či slevy. A tohle je parodie na ty reklamy.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SLEEPLESS8: aha, myslel sem, ze v tom je jeste nejaka reference, ktera mi uchazi
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MATHES: Aaah, OK, ja videl krale.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    SLEEPLESS8: Pardon, jsem na Nyxdroidu a ocividne me to linkuje na jinej post
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TERRANCE: kde tam vidis adidas bundu? je to proste jen shitpost.. vsechno zle je na neco dobre.. obkliceni? neva.. muzem strilet vsemi smery..
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    FEKALNIK: IMO slav humor, podle ty Adidas bundy.
    MATHES
    MATHES --- ---
    XBAHNO: trosku ti to kazi fakt, ze to co drzi v ruce je bila dama...
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    XBAHNO: tvoje bába je stalemate
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    FIONOR: Trosku to ale kazi fakt, ze je to stalemate… cimz mi to unika taky i nadále, protoze pro stary, zatuchly, zvetraly... nejak nemam vysvetleni.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLEEPLESS8: No, spíš Paralen... :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SLEEPLESS8: Jo, paracetamol vím, co je, ale o tomhle trendu sem teda vůbec neslyšel. Dík.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SALVATOR: doktori v UK radi na vsechno predepisuji paracetamol (neco jako aspirin treba)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ATOMIKS: Ježiš ajo *čeloplesk*
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    SALVATOR: Che byl doktor
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FIONOR: netvrdil jsem, ze jsi tvrdil, ze je to fakt :D
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FIONOR: to s tim inmate jsem taky slysel, ale je to blbost.. mate (kamos) je starsi slovo nez inmate, puvodny vyznam inmate je neco jako 'kamos ze vnitrka' / spolubydlici, az pozdejc se to zacalo uzivat hlavne na vezne, nebo pacienty nejakeho ustavu apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam