• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    CEAR
    CEAR --- ---
    NAZARETSKY: Odhaduji, že tolik plusů není kvůli vtipnosti, ale od těch, kteří by jí ho tam frkli taky ;o)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    SLEEPLESS8: pro nás pomalejší...

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    MIHAI: To jo, ale vtip tam teda zadnej neni? Mate mne, ze tam je ke stovce plusu, coz gaychat bez vtipu nemiva...
    MUTZ
    MUTZ --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Spatne jsem se vyjadril, pardon. Chybí mi tam fotka z opačné strany. Již zmiňovaný anál.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    SLEEPLESS8: červené kroužky bych na obrázcích na internetu zakázal


    MUTZ: co je fotka z opačné strany? anál nevidím:(
    MUTZ
    MUTZ --- ---
    SLEEPLESS8: Tady i fotka zabraná z opačné strany.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: trochu vtipne je, ze jak v tom puvodnim prispevku, tak u te fotky je uplne zbytecne cerveny krouzek/ctverec..
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: ahá, ono to není vtipné. to jen, že někdo našel její fotku. aha podruhý.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    MIHAI: tak slibuje anál, no a co. ale proč je tam ta její zakroužkovaná fotka?
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    NAZARETSKY: Je třeba hledat v souvislostech. O pár příspěvků níž ([ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]) je screenshot, kde dotyčná slibuje anál.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ALCATOR: Takže to prostě jen není nijak vtipné. Ok, díky.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    RANDOM_NIGHT: Black Friday je začátek předvánoční prodejní sezóny. S barvou kůže to nemá nic společného. "Humor", dá-li se to tak nazvat, je založený na použití slova black ve významu "černoch" (černoška).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    J4C0B1M: deset ježčích skoků a jedna zmije obojková
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SELECTOR_IX: paradoxně mi ještěří lidé na apce nějak sabotovali signál
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    J4C0B1M: se ti zasek ENTER?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PRAASHEK: kolik je to ve fotbalovejch hřištích?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RANDOM_NIGHT: dva černoši využili výprodeje a nechali si předělat pohlaví a zvětšit ňadernost. nyní budou splácet pouze 400,- USD za měsíc po dobu sto roků. a když to splatí dříve, dostanou penále v bavlnce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam