• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SUCZKER: podle mě chtějí naznačit, že ten ořez vlasů je hodně ostrý, vlasy obvykle různě trčí, tvar hlavy je nepravidelný, ale musí to odpovídat objemu, nejsem si úplně jistý, jestli to je photoshopováno, ale možná jo, vzhledem k tomu, že je za ním světlo, tak by měly vlasy na kraji trochu prosvítat, místo toho tam mají tmavou linku, ale jak je to dost nekvalitní, za tím se dá schovat ledacos, taky to může dělat nějaký vylepšovací algoritmus foťáku... Chtěl bych vidět originál této fotky :)

    SULTHAN: třeba se to jen nemají jak dozvědět :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SLEEPLESS8: CDC, public health and regulatory officials in several states, Canada, and the U.S. Food and Drug Administration (FDA) are investigating a multistate outbreak of Shiga toxin-producing Escherichia coli O157:H7 (E. coli O157:H7) infections linked to romaine lettuce from the Central Coastal growing regions in northern and central California.

    Outbreak of E. coli Infections Linked to Romaine Lettuce | E. coli Infections Linked to Romaine Lettuce | November 2018 | E. coli | CDC
    https://www.cdc.gov/ecoli/2018/o157h7-11-18/index.html
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    SALVATOR: Tam se jasně zlatě leskne šéfovo špinavý prádlo :)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    aha, dobry diky, jsem cekal nejakou zapeklitejsi pointu :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VIXLE: Jediný, co z toho kufříku bylo přímo ve filmu vidět, je toiž tohle:

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    VIXLE: odpoved na otazku, co vlastne bylo v kufriku v pulp fiction - vypadalo to jak ze se tam leskne zpousta zlata, nebo tak neco, ale ve skutectosti jen baterie a zluta zarovka
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    FEKALNIK: counting on you - počítá to jakože přímo na ní
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    NELLAS: já už to začínal chápat, že curiosity jsou imigranti, že muslimové jsou pro indy krysy
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLEEPLESS8: Ještě mi tam chybí satisfaction, aby to bylo komplet :))
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NELLAS: jo, to uz mi doslo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS: ... plus odkaz na středověkou morovou epidemii, kterou prý roznesly krysy.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NELLAS: ajoooo, diky :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLEEPLESS8: Curiosity killed the cat. Něco ve stylu video killed the radio song, řekla bych.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    tohle mi nejak nedochazi - btw, je to z jedne Indicke meme skupiny, tak je mozne, ze je to nejaka jejich zalezitost, kterou tady nechapem, ale rikam si, ze by v tom neco mohlo byt..
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    FEKALNIK: ftipnost není zaručena.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam