• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SALVATOR: OT: Sestiletej synovec se vždycky muze podělat, když si jdeme "stavet" a ja zacnu stavet "ilegalne" :)
    FREELA
    FREELA --- ---
    CEAR:
    SALVATOR: diky!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FREELA: Je řada způsobů spojení kostek LEGO, se kterejma se při jejich designování nepočítalo a interně se označujou jako "nelegální":

    Can I use "illegal" LEGO building techniques? – Help for LEGO® Ideas
    https://legoideas.uservoice.com/...ebase/articles/1865488-can-i-use-illegal-lego-building-techniques

    "illegal techniques" refers to the LEGO Group’s internal design rules for connecting elements together for stability and to avoid unnecessary stress. LEGO Digital Designer (LDD) only allows legal building techniques in Standard Mode.
    CEAR
    CEAR --- ---
    FREELA: Asi že spojuje kostičky lega způsobem, který (nejspíš) nebyl původně zamýšlený...
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    ZUZKAOU: Je to copypasta z wikipedie. Význam je jasný, když jde Ivanov s praporem, záhy hned umře další generální tajemník ÚV KSSS.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GLOBALISTA: obávám se, že vtip byl popleten a transparent se nejspíše měl nosit na 1. máje, kdy posléze následoval pohřeb.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GLOBALISTA: spíš jako že když de na pohřeb jednomu, tak tim přivolá pohřeb dalšímu.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    [ NAZARETSKY @ VEGETA NÁRODA aneb Kdo také během sexu kojí manžela? ]
    Předpokládám, že má šťastnou ruku, protože umírají. Ale to by ty transparenty musel nosit dřív než na pohřbu, ne?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SUCZKER: myslel jsem ze to bude neco takovyho, ale pogooglil jsem jen LSD a MDA
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SUCZKER: to prvni je Anisol, ale na to druhe moje chemie nestaci
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [ SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]

    a v navaznosti na to pak tohle:

    [ MATT @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]

    Chemii jsem mel naposledy na stredni a vic jsem se tenkrat zajimal o vnady mlade pani ucitelky, nez o vyklad...
    DARKANATOLE
    DARKANATOLE --- ---
    Voda po honeni misto holeni.
    PARANOIDANDROID
    PARANOIDANDROID --- ---
    ???

    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    KAKIHARA: číčovinu?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ELWERINE: Lol a jo! :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PREVRACENY: Grammar nazi preci... :)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KAKIHARA: Neřeším, jen chci poznat vtip ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam