• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    NELLAS: fakt.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SEJDA: Trumpa někdo považuje za chytrého? Fakt?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SEJDA: jeste Babis
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SLEEPLESS8: ja vim, naposledy jsem cetl, ze IQ vypovida o "inteligenci" asi jenom z 8%. Pricemz lidi nejcasteji hodnoti jako nejchytrejsi ty, kdo maji nejvice penez, za vsechny trebas Trump nebo Zuckenberg, a asi nikdo nepochybuje, ze ti by ti taky potrebovali par vtipu vysvetlit. ;)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SEJDA: never vsemu co slysis o IQ
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    J4C0B1M: co jsem slysel o IQ, klidne to muze byt i IQ 130 a vys.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SEJDA: SEJDA: Nevím, jestli si slepej nebo nevídáš jeho příspěvky v jinejch auditkách, protože nevěřim, že někdo může být takhle tupý, ptá se i na úplně jednoduché vtipy, který nevyžadují ňákou vyšší znalost "memů", backround story, atd. Je to troll. Neviděl jsem ani v jednom auditku, že by napsal něco hlubšího, či "normálního", jen sračka. Pokud je opravdu až takhle bez důvtipu a inteligence, tak sorry jako no, chápu , že i tahle část populace má právo využívat nyx, ale iq musí bejt tak někde kolem 80 a níž.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    J4C0B1M: asi proto, ze se otazkami uci. At uz je to J4COB1M anebo nejaky jiny kreten.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Proč tomu kreténovi furt odpovídáte?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SULTHAN: prostřední kvasnice
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PREVRACENY: Middle east - stredni vychod. Middle yeast - stredni kvasinky
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    JVCNC: Navic ta strecha je tak pitome prolomena, ze tam zatejkat proste musi, i kdyby nechtelo a venku byla sahara... takze spravny fix neni opravit strechu, ale misto kybliku na podlahu dat okap doprostred stropu ...
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    UNDERWORLD: okap je uvnitr mistnosti. Obvykle byva venku.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JVCNC: PENER: Tak ze zvědavosti - to spolutrollíte nebo fakt žerete SLEEPLESS8ovi (!) že neví, jak vypadá správnej Apple store?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    SLEEPLESS8: gaychat
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SIRIEN: apple store? nechapu.. asi ze mam androida
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    50 nepřečtenejch a tady takovej Apple store zase, to se mi fakt jen zdá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam