• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TAMARIX: Pani nalevo nechce ockovat sve dite. A tak ji pani doktorka prasti mezi oci. A zepta se, jestli chce jeste jednu ranu, nebo uz muze ockovat jeji dite.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KURVA.

    Kdokoliv kdo mi napíše PM s žádostí o něčí jmenovitý ban jako kdybych byl nějaká dementní učitelka kterou zajímá kdo si začal nebo kdo komu co udělal ten ban dostane sám za to, že mě otravuje na dovolený.

    A jestli tu v pondělí najdu bordel co minule tak odtud vyrazim ty u kterých mi přijde že to pomůže tomuhle klubu. Což nebude mít vůbec nic společného s tím kdo "si začal" nebo "si to zaslouží" protože " mě to nezajímá.

    Jestli se vám to nelíbí, tak se mi to ani nenamáhejte psát protože mě to taky nezajímá. Jestli se vám nelíbí ani tohle můžete se nechat poslat k čertu od PRAASHEK a HASH.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    OTAVA: na jaký policejní akademii?
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    JJOXER: TSA agent - bezpečák na letišti. Když máš láhev z vodou, tak je to z jeho pohledu jako bys měl bombu.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Co ten vtip s dynamitem? Voda je H2O a nitroglycerin v sobe ma dusik... neco mi nedochazi
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY: kdyby vas na policejni akademii ucili poradme anglictinu, tak to vis.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    OTAVA: Díky
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY: bang = mit sex
    bang = vybuchnout
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAKROUSEK: tak to jo, to je Kirby, dik, neznam...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    GRANTORINO: To je Kirby s kudlou, ne Pikacu. Zatim to jeste uplne neni hotovy mem, ale treba tady to je zblizka:
    https://i.redd.it/xqyog979eo411.jpg
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    DO_IT: já držím suchý únor
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    jsem vegan
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    SIRIEN: Tak tomuhle vtipu opravdu nerozumim
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MATHEZ: jako napadlo me to :D, ale ndbyla jssm si jista, dik
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    GRANTORINO: imho vypada jako pikaču s kudlou
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    LODBROG: typek si koupil novou motorku a preventivne to zehli dopredu u stary nez ji to rekne, stara uz ho zna, tak vi ktera bije
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Prosím prosím... co e na tom vtipné...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam