• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    (Musíte to pořád krmit? Vždyť ho ignorujte...)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    OTAVA: A někde na obrázku je snad napsáno "grumpy cat", abych to mohl googlit? Není. A zrovna to neznám, stejně jako ty neznáš spoustu věcí.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    OTAVA: Nevrlá, ne smutná.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY: google: grumpy cat. proste smutna kocka se chrani proti desti srdicek (lasce)
    pak se clovek nesmi divit tem vtipum o hloupych policistech.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PREVRACENY: grumpy cat je vecne nevrla kocka, takze kasle na nejakej valentyn a nejaky srdicka
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PATISLAV: filtrovana kava = voda. ha ha.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Jakože kočička?

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PATISLAV: je vlna filter/nofilter memu, ktere obecne nejsou moc vtipne a orientuji se na problematiku kolem filtrovani fotek. tohle je nevtipna parafraze na ten meme, kdyz misto filmoveho/fotografickeho filtru je pouzit filtr realny, vtipne to ale neni..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SHEALA: Prostě hahaha, Will Smith jako djin.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GREATDRAKE: díky, to celkem chápu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: tak mě nešlo o nějakej zásadní informativní příspěvek :)
    s doktorama srovnáme nesrovnatelný, ale abychom se někam posunuli, rád se dozvím, co je na tom v nepořádku. co zbývalo udělat, aby to bylo v pořádku, a pak se třeba fakt plácnu do čela, že jsou to kokoti.
    /naneštěstí vím, jak asi se kuchtí tyhlety CGI filmečky a ti, co dělaji 2D a 3D fakt žádní doktoři nejsou. to se najme na práci 150 lidí s dírou do prdele. že by to mělo projít výstupní kontrolou je jasný, to je věc supervize. ale když jsou průsery a zpoždění, tak je všechno jedno.
    //další věc je, že někdo možná v dnešní době čekal alladinova gina jako z WoW, s aureolou kouzelný záře a kdo ví čeho, ale například já si nikdy alladina takto nepředstavoval a naprosto mi sedí vizáž modrýho chlapa bez pičovin navíc.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREATDRAKE: Ono, upřímně, která z postav v tom traileru vypadá jako původní postava z animáku?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GREATDRAKE: jo tak. Okej, no, mě se líbíla i Catwoman (která strašně propadla). Už chápu.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SHEALA: jde o to, že Will Smith vůbec nezapadá do toho, jak vypadal ten animovaný, se kterým ho pochopitelně mnozí srovnávají viz https://assets1.ignimgs.com/2019/02/11/willsmithgenie-blogroll-1549926729330_1280w.jpg

    Druhý důvod, hůře uchopitelný pro českého diváka je ten, že původního džina namlouval Robie Williams, proti čemuž je samozřejmě Smith dost hrubá změna.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PALEONTOLOG: Já ti jen ukazuju, jak absurdně to zní :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    šlo o to, že džin má bejt modrej a CGI? Nebo mi furt něco uniká?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: To asi není úplně validní argument, pokud ti je víc než 13.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PALEONTOLOG: Takže pokud ti doktor vyoperuje slezinu místo slepáku, tak ho taky kritizovat nebudeš, protože ty bys to nezvládl lépe? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam