• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    EL_KO: to je jen vedeckej vtip na druhou, takovej Urban style
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    SEVEN: to by ještě šlo, prostě jel kurevsky rychle. posuv spektra - jasná věc, ale co tohle:
    [ NVT @ Vědecké vtipy ] ?
    jako že jel tak rychle, že se vrátil až k dinosaurům? opravdu je to tak myšleno? no to by si rval vlasy nejen Einstein ... mám dojem, že v tom musí být něco jinýho, když to dostalo mezi vědeckými tolik plusů
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    JAMILLOS: Dopplerův jev - modrý posuv, když se auto přibližuje, červený posuv, když se vzdaluje. Dost oslí, no :-)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Už jsem měl kafe a energy drink, a furt nic...
    [ SINECURVE @ Ilustrovany humor beze slov ]
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ALEA: A to je ještě ta lepší možnost.
    ALEA
    ALEA --- ---
    PREVRACENY: v tuhle chvíli to vypadá, že mimo jiné třeba ty...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Takový klasický vtip s Egypťanama a Alienama u toho vám vysvětlení nevadí, ale u varný desky, která se nachází zde na Nyxu ve vtipech, to vám vadí.
    Tak kdo je tady potom troll?!
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NELLAS: Jo, nekrmte trolly.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Lidi, nekrmte ty trolly.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    NAZARETSKY: ¯\_(ツ)_/¯
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    NAZARETSKY: Ja mel za to, ze je to zatmeni slunce cernou dirou.
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    ZAREK: Je to spocitane zobrazeni z abstraktniho/virtulaniho teleskopu, manifestuje neviditelne frekvence vznikajici v plynu kolem cerne diry (notaben se cerne dire se rika proto cerna, ze nedovoli uniknout svemu obrazu, takze se jevi jako cerna), ale stejne se nakonec najde nekdo, kdo napise, ze to je "realna fotka cerny diry". A pak ze v tom neni vubec zadnej vtip :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    PREVRACENY: realna fotka cerny diry, vypada jak rozmazany oko mordoru, oranzovej plamen na sporaku (samo o sobe pitomost) a par dalsich veci co internety napadlo, vtip v tom neni zadnej podle mne
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Omlouvám se za další, ale zas dlouho jsem předtím nedával.

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ZUZKAOU: PENER: Jak říká Pener, navíc znevtipněno překladem - původní verze má kontrast mezi "advanced alien technology" a naprosto triviální rady "zvedej z podřepu".
    PENER
    PENER --- ---
    ZUZKAOU: imho si vtip dela srandu ze vsech lidi, kteri tvrdi, ze pyramidy nemohly byt postaveny bez pomoci mimozemstanu(presnost opracovani, obri presuny materialu). mimozemstani pomohli, ale pouze radami jak zvedat tezke bremeno (z podrepu, ne pres ohnuta zada(soucast snad vsech firemnich skoleni,)) nikoliv jejich technologiemi jak pise MOTASH
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    ZUZKAOU: Obvykle se přítomnost mimozemšťanů u stavby pyramid spojuje s použitím jejich vyspělé technologie či využívání nám neznámé energie - ne že tam jen postávali a buzerovali.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    CEAR: To jsem si myslel a právě mi to přišlo spíš smutné.
    00KUBAT: nejsem.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    DREWDARK: Vypadá to jako onen mýtický obří písečný červ olgoj chorchoj.

    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    CRUZ05 | Čechy kuriozní - choďme a foťme - FOTKY ! [ CRUZ05 @ Čechy kuriozní - choďme a foťme - FOTKY ! ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam