• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    SHEALA: imo ano - gazela si tam hopka a lvice se brodi po drzku ve vode.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SHEALA: IMHO není nasraná ale przněná
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ 22DAEMON @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Pointa je jenom ta nasraná lvice?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    BURAN: mě vždycky potěšilo, když mě na dálnici předjelo auto s nápisem "pomoc drogowa" :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    RIVEEK: co sukaj, vcera jsem projel lehce polskem a videl jsem minimalne dve cedule s detma a pod tim tabulka "droga do skoly"... Wtf jako, ze tam prodavaj sudo leky bez predpisu a v neomezenym mnozstvi jsem vedel, ale ze az takhle?
    AMANT
    AMANT --- ---
    GANDHI: Poznej predsudek + jejich ospravedlneni?:P
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    AMANT: to jednomu neda.cornout auto:p
    YUUKI_23
    YUUKI_23 --- ---
    JESTEDMAN: Mam dlouhy vedeni. Nechapu. Jestli se v tvy reakci skryva odpoved, ukonci me trapeni, ktere trva od prvniho stupne zakladky a vysvetli polopate. Dik.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SLEEPLESS8: nedivil bych se, kdyby se ttyhle "goldfajn" sracky se pekly v Polsku. Pak by to byl ovsem double pwn, protoze Polak rekne "upekli jsme sracku, napsali na to picovinu a ty Czesi to stejne zerou"
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    LOPIK: Ti pijou kafe, ne? Nebo frisko.

    SALVATOR: Zdrobnělina chlebu je v češtině chlebík, ale chlebíček je furt normální, stejně jako vodička, maminka, holčička... Poláci jsou divní.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    AMANT: To znám z Letný
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    RIVEEK: národu, kterej jezdí samochodem se nelíbí autíčko?

    s z nějakého důvodu se pár Poláků smálo sousloví "barvoslepý kretecek"
    AMANT
    AMANT --- ---
    RIVEEK: nahodou to muze bejt dobry dada, kdyz mas pocit, ze jsi prijel do zeme obyvane obrimi zvatlajicimi batolaty, ktery se normalne oblikaj do satu pro dospely a chodej do prace, pijou pivo atd:)))
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    RIVEEK: tak hlavně že si kakaovej chlebíček přečtou na svym "telefonu komorkowym" :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ¯\_(ツ)_/¯ , ¯\_(ツ)_/¯ , ¯\_(ツ)_/¯ pšonci no , ¯\_(ツ)_/¯ , ¯\_(ツ)_/¯ , ¯\_(ツ)_/¯
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    AMANT: oni na nás vůbec koukaj dost divně - kolegyně polka říkala, že jim přijde i směšný naše přidávání koncovky "ko" - když před ní dospělý chlap řekne třeba "cédéčko," "kolečko," nedejbože "autíčko" je jí za něj až trapně... takhle u nich mluví nejmenší děcka. A že šukaj drogy jim nevadí :-/
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    YUUKI_23: ... jeden milión Bulharů je jenom milión Bulharů...
    YUUKI_23
    YUUKI_23 --- ---
    Hele a to znáte tohle: “Kolik máš Bulharů?” (Možná je to s malým b). Nikdy jsem to nepochopil...
    PATR1K
    PATR1K --- ---
    Jj. Tuhle jsem se přesně na toto téma s nějakýma polákama bavil a podobně, jako nám přijde, jako kdyby šišlali, tak jim přijde, že mluvíme jako malý děti.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AMANT: Tak tomu se ani nedivim, zdrobnělina od chleb bude chlebek, možná chlebuś. Za takovejch okolností je chlebíček fakt přehnanej.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SLEEPLESS8: prej to "chlebicek" v polstine pusobi jako zdrobnelina zdrobneliny, jako nakej patvar malyho ditete, co se uci mluvit. aspon tak to nakej polak popisoval na fb na slavforu.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    umi mi nekdo vysvetlit, co prijde polakum tak vtipne na kakovem chlebicku? uz jsem se s tim setkal vice krat, ale zas tak dobre polsky neumim, treba to tam znamena neco uplne jineho, nebo ja nevim..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam