• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    HARALD: ehm, tak asi 3 veci, to co pises ne, vypada jako medvidek Pu a to ze ma volenou funkci dozivotne.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SEJDA: Rakovinu?
    MATHES
    MATHES --- ---
    SLEEPLESS8: budeme.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MATHES: ale ne z titulu, ale z viry. Cinsky prezident je jako kazdy jiny prezident, jenom ma neco co nema ani Putin.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MATHES: budme radi
    MATHES
    MATHES --- ---
    SEJDA: to ten nas taky...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MATHES: tusimze se smeje tak, protoze je to cinsky dozivotni prezident.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    LOJZEE: tady ale nejsme na párty. tady se věci vysvětlují a je třeba se držet faktografických podkladů, pravdy a lásky. party bohužel není ani v ústavu duševně vysmatych.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ROMANET: you must be fun at parties
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    MATHES: až na to, že se řešilo odposlouchávání přes servery v Africe a rizika u jejich routerů. a až následně obavy o telefony a teoreticky i plánované 5g
    MATHES
    MATHES --- ---
    PREVRACENY: na poslednim obrazku je Si Tin-pching (cinskej prezident). reakce naaferu, kdy se zacalo resit, ze 5G site co stavi huawei jsou dost mozna v podstate cinsky spionazni site
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    SKY_MAX: me prvni co napadlo bylo "konecne prava ruska svatba", zasmal se a sel dal.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SEJDA: myslim, ze k tomu byl i nejaky popisek - perfect wedding location doesn't exi-
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SKY_MAX: je to tak, ta predstava podle mne spociva v tom, ze si hrac strilecek predstavi, jak se naloguje 10 newies a rostrileji vsechno co se pohne na kosticky. Stale nechapes? neni ti to vtipne? Preci si zahlavi.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SKY_MAX: nic vic.. jen dalsi shitpost
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    ALCATOR: dust2 znám. Nevidím spojitost mezi "fotky ze svatby" a "planting a bomb on B site". Nebude v tom něco víc?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ARAON: wattt did you say?
    ARAON
    ARAON --- ---
    SLEEPLESS8: Šťastnej člověk. Já nebudu vědět jak se jmenuju, ale “they are taking hobbits to Isengard” už mi bude při spatření toho obrázku hrát v hlavě na věky.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ARAON: jj, ten xicht jsem znal, ale ten text jsem si uz vubec nevybavil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam