• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SALVATOR: Tomu nerozumím, ale nevadí.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PREVRACENY: Косово je Србиja!
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    4PTO
    4PTO --- ---
    PECA
    PECA --- ---
    SALVATOR: Máš pravdu! Jen jsem si to hned nevybavil a článek na wikině (kde je Jimovo jméno zmíněno úplně na konci) nedočetl do konce hned. (hledal jsem původně jenom, jak se správně píše "Hakovo" jméno :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PECA: Kterej se btw i v knížce jmenuje Jim.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SHEALA: Vtip je v tom, ze v Huckleberry Finnovi se bezne pouziva slovo negr (protoze za casu Marka Twaina to bylo bezne pouzivane slovo).
    PECA
    PECA --- ---
    SHEALA: Jede normálně na data, neno StarLink, to nejni jako u nás, kde se každej snaží jet na wifi a data jsou pak drahý... :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    PECA: jo, ale Huckelberry Finn neměl wifinu.
    PECA
    PECA --- ---
    NOP A jo - PECA akorát neví, jak se správně anglicky píše "negr"...
    PECA
    PECA --- ---
    SHEALA: "hackbudy"? Není to kámoš Huckleberry Finna, to byl přeci černý otrok, ne? "Nr" jako "Negro"?
    NOP
    NOP --- ---
    NOP: Ale vlastně by to bylo vtipný!
    NOP
    NOP --- ---
    Mě ještě napadlo Nr. jako zkratka nigger, ale pak jsem se před sebou zastyděl..
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NOP: Nr jako číslo? A trosečník na moři má wifinu... taky nechápu. Jestli je to trosečník... nebo spíš lidi na nafukovačce...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZIDANE: to je britský pie/ piroh - s hovězím a cibulí. Anglická obědová klasika, Co je na tom vtipného úplně nevidím. Jako že by místo hranolek a hrášku chtěli tu cibuli a hovězí?
    PECA
    PECA --- ---
    ACCROCHE: face => tvář => xicht => huba; book => kniha => atlas; množné číslo
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    JYRKA | Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ [ JYRKA @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]

    Co mi nedotejká?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    RENDORF: Cosi jako muffin a k tomu hranolky a hrášek... no dobrou chuť.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam