• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    VON_GILOTINE: Ah! cajk, diky... Zahlaví...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    OLTSKUL: jeho stara rada ukazuje nohy, ale vypada jako vysnupany ufo, autor kolaze spatroval zertovnou podobnost mezi ni a touhle neco z avataru
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ARAON: nikdy jsi nebyl prislusnikem vyzvan k podani vyvetleni?:p
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    pomuzete mi prosim s tihmle TMBK?

    tmbkofficial
    Idylka na dovolené #tmbk #leosmares #okurkovasezona


    TMBK on Instagram: “Idylka na dovolené #tmbk #leosmares #okurkovasezona”
    https://www.instagram.com/p/B0OR661nHK6/

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ježíš, nekrmte to.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ARAON: Ne, nemusí.

    HANSHOLER: Ok, i to je vysvětlení. A ano, nemám.
    ARAON
    ARAON --- ---
    PREVRACENY: Musí? Na to je nějaký zákon?
    HANSHOLER
    HANSHOLER --- ---
    PREVRACENY: já ti k tomu řeknu jenom to že zkušenost s LSD (nejedná se ovšem o Lidové spotřební družstvo) je nepřenosná, takže pokud jí nemáš, nepochopíš.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SELECTOR_IX: Chápu, ale musí se mi to někdy vysvětlit. V audítku, které je pro to určené. Co tam máš dál?
    HANSHOLER
    HANSHOLER --- ---
    SELECTOR_IX: fizlovi se nic vysvětlit nedá, ten se jenom pořád ptá a nic nechápe....
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    PREVRACENY: jakou práci? předělat obrázek je přeci mnohem snazší než tobě něco vysvětlit
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    4PTO: Namísto vysvětlení sis dal tu práci a předělal jsi obrázek?
    4PTO
    4PTO --- ---
    PREVRACENY: forever troll
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    HRADECAK: To se taky říkalo, že na domky v pohraničí bude nevratná půjčka až 200.000 Kčs. Má to jen tu jednu podmínku s tím komínem. Musí mít vnitřní otvor minimálně 1.2x1.2m Na jednu SS20.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    však tu básničku taky ve škole rozšířily nepříliš inteligentní imperialistické živly
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    HRADECAK: Básnička hezká, ale "SS-20" je kód NATO a nezdá se mi, že by na východ od železný opony v rámci propagandy bylo použité západní označení. S "RSD-10" už ta básnička tolik nezní.
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    Děti se na školách i učily propagandistické básničky. Já znám: " maminko, tatínku, jak se bojím Pershingu. Neboj se nic milé dítě SS20 ochrání te. SS20 byla sovětská raketa.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NIKDAS: Součástí studené války byl zákaz vývozu nejmodernějších (v době převahy 16-bitových mikroprocesorů to byly 32-bitové) technologií do států Varšavské smlouvy (komunistický vojenský blok, jehož členy jsme bylo i Československo.

    Pershingbyly raketové US systémy schopné nést mj. i jaderné hlavice. Tyto systémy používali i další členové Nato.

    Tento vtip z komunistické doby koloval mezi lidmi jako hořké pousmání nad technologickou zastaralostí komunistických států ve srovnání se západem.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NIKDAS: ...a ridil ji 32 bitovy pocitac. Nejspis.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam