• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Dejte mu pořádně zabrat, že nechápe tak zjevný vtip. Já jsem za ten nevtip s LSD taky dostal čoud.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SKY_MAX: Předsudky/kategorizace - starý, tlustý báby v crazy outfitu co sjížděj televizní pořady, aby vyhrály atlas nejneuzitecnejsich hoven 18. století
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    PREVRACENY: a vtipy o policajtech chápeš?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    já to taky nechápu, postavy neznám a nevypadá to jako prostředí AZ kvízu.
    Z komentářů jsem pochytil, že se jedná o nějaký politický postavy a že problém je v jejich oblečení, který je teda asi nevhodný pro danou událost (tiskovka?), takže je autor koláže zasadil do AZ kvízu?
    Ale to je jenom teorie, prosím o vyvrácení či potvrzení, popřípadě vysvětlení
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VON_GILOTINE: tohle jsou nase ministryne vlady???
    ty vole delam fakt dobre ze politiku ignoruju to je dobrej vysmech


    AMANT: zacinam si myslet ze prevracenej neni troll pac vubec nevim ktera bije
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KALIBAN: je to imho o tom, že obě vypadaj jak pěstební dělnice, který přemejšlej jestli JT je zkratka pro U2 nebo Jethro Tull.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KALIBAN: 4U :*
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KALIBAN: tvl, nezklamals, to je o tom, ze to jsou ministryne vlady a takle se vyparadily na tiskovou konferenci, jak kdyby sly na nakup do samosky na nadru.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    je o to tom ze si prave ta oranzova vybrala tu 25ku ktera ji je uplne k nicemu?
    [ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    JOSE_MAT: diky :p ja sem si najivne myslelze to bude 100 let vyroci neceho co se stalo 20.4.1969
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    ZAREK:
    420 (cannabis culture) - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/420_(cannabis_culture)
    69 (sexuálna poloha) – Wikipédia
    https://sk.wikipedia.org/wiki/69_(sexu%C3%A1lna_poloha)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SKLICIDLO: Přesněeee. To mi povídej.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    GILHAD: To je samozřejmě kec a dá se to dohledat, puso.

    SIRIEN: Nějaký vymaštěnci mi tak začali říkat, no. Na základě ničeho.
    AMANT
    AMANT --- ---
    GILHAD: ale on byl dekonspirovan v jinem auditku jiz predtim, jeho zdejsi modus operandi je jen neuspesna snaha vytvorit si nove kryti.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SIRIEN: Když to vezmu hodně stručně, tak většinu vtipů nepochopil, na každý nepochopený se musel zeptat a každé vysvětlení vyžadoval vysvětlit. Jelikož je zde trolení zapovězeno, tak to byla druhá nejpravděpodobnější možnost (jsme ve vtipech, mluvil o sobě v mužském rodě a barvu vlasů také neuvedl) a tak nějak se to holt ujalo. Zatím se tuším neobjevilo nic, co by tu teorii vyvracelo.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Ok a dost - pro nás kteří sme nebyli u zrodu, kde a jak se vzalo, že je PREVRACENY členem sborů?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GANDHI: Ale to je prislusnik nejdriv povinen te poucit, ze vysvetleni muzes odmitnou dle prislusnych paragrafu, coz zatim PREVRACENY neucinil, takze se o podani vysvetleni nejedna, jen o "nezavazny rozhovor", ktereho se ovsem zase nemusis ucastnit (a vzpomen si, jak durazne te maminka varovala, aby ses nedaval do reci s cizimi, neznamymi a podezrelymi individui, ze z toho nikdy nekouka nic dobreho) (a 12 z 10 pravniku doporucuje mlcet, nebo telefonovat svemu pravnikovi, aby neprodlene prijel) ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam