• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GILHAD: Nějak nevim, co na to říct. Na jednu stranu je to obdivuhodná práce, extrémně detailní rozbor a informačně velmi obsažný. A za to díky. Na druhou stranu je to úplně na hovno, protože informace, který by pro mě byly nový, v tom nejsou. Mě vážně stačil hint, že to souvisí s postama, který se v tom auditku objevily předtím. XBAHNO: SALVATOR.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    XBAHNO: Už sem v obraze, dík.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SELECTOR_IX: ne. A tebe?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SALVATOR: Je to konstatovani faktu, tykajici se asi 20 prispevku pod tim vtipem. Nekoho to holt drasa...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    PREVRACENY: tebe v práci povýšili?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SALVATOR: Nebude to něco a obloukem? Myslím tím, když si dáš nohy za hlavu a někdo ti líže prdel.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    J4C0B1M: Ještě nikdy jsem jí neviděl - nikdo jí neviděl - ale myslím, že je to bílá díra.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HASH: já nic nevidím

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    A co to je?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NELLAS: "Už zase mi píšou lidí, abych to tu moderoval. Tak nate" vloží obrázek grafitu, co se používá na moderování jaderné reakce, protože zpomaluje neutrony (vtip č.1)
    "Se najednou cejtim nejak zpomalene..." (reakce jako vtip č.2 - funguje to ...)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Já to nechápu. Mohl by mi to někdo v rámci záruky vysvětlit?
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    SALVATOR: Se najednou cejtim nejak zpomalene...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    XBAHNO: Pravdu máš. No, na vyznění fóru to nic nemění :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SALVATOR: Ehm, nezpomaluje stepnou reakci, naopak ji urychluje, a to tak, ze zpomali neutron a ten pak pravdepodobneji trefi jiny jadro a rozstipne ho. Ale to je jen detail.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SOLNAKAR: Myslim, že XBAHNO to pochopilo, na rozdíl od tebe. Grafit jako moderátor zpomaluje štěpnou reakci, proto Xbahno napsalo, že se cítí zpomaleně. Byl to vtip, ne vyjádření nepochopení.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    HASH: Se najednou cejtim nejak zpomalene...
    HASH
    HASH --- ---
    Už zase mi píšou lidí, abych to tu moderoval. Tak nate

    MATHES
    MATHES --- ---
    PRAASHEK: konečně!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam