• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AMANT: Gratuluju, tuhle paralympiádu jsi vyhrál :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    este je tady?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PREVRACENY: Ach ty nešťatníče.
    AMANT
    AMANT --- ---
    PREVRACENY: jasny no, ses obet, ale zvladas to.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    AMANT: To není pravda. Občas se stane, že někdo třeba hodí odkaz a pohoda. Pochopím a je to. Když, ale reaguje nějak rejpavě, nebo přímo vulgárně, tak reaguju taky. To dá rozum.
    AMANT
    AMANT --- ---
    NELLAS: jo vim, je to nejak takhle: "kdyz chces nekoho poucovat, nepouzivej ta neproflaknutejsi klise":P
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AMANT: ... víš, co se říká o dohadování se na internetech :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    PREVRACENY: a dyt tady s tebou kazdou tu pointu musi nekdo milionkrat proiterovat a stejne bezvysledne, tvoje schopnost nerozumet pointe ma vlastnosti fraktalu.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SALVATOR: Jo, to mi pak už docvaklo z těch příspěvků. Ale fakt jsem hledal.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PREVRACENY: Tak asi nějak málo, nebo blbě, nebo já nevim. Tam opravdu stačí najít si, co znamená v aj to be trippin a musí ti prostě dojít, že fór je v tom, že sýry vyjadřujou svá přání a přání tý holky je, aby neměla takový halušky, protože vidí mluvící sýry. A to je všechno.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NELLAS: takže ptaní se na význam vtipu v klubu tomu určeném je "otravování vzduchu"?

    AMANT: Dementy ano. To s tebou souhlasím.
    AMANT
    AMANT --- ---
    NELLAS: ja tvoji pointu chapu, ale podle me je potreba dementy konfrontrovat a ne jim ustupovat, jinak ten verejnej prostor svoji kultivovanou nejapnosti zaplnej uplne celej, ve vsi slusnosti samozrejme, nikdy nenadavaj jako prvni..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AMANT: Nechápeš tu pointu. Tak ještě jednou, jako pro blbé. Když ho nebudete krmit, půjde si otravovat vzduch jinam.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SALVATOR: Ale já ji vyvíjím vždy a až potom to posílám sem.
    On to smazal, ale nejdřív mi napsal ať táhnu do prdele. Proto ta nevole z mé strany. Nikdy nezačínám nadávat první.
    AMANT
    AMANT --- ---
    NELLAS: a co jako? tak to chodi, nikdo nikoho nevodi neustale za rucicku, jsme dospeli lidi sakra ne? to je jak nekomu pomoct na prechodu a dotycnej si pak este necha vynest nakup do ctvrtyho patra a posle si te vsadit sportku, taky by dostal za usi.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Jediný co mi na tom fóru nesedí, že je tam ta konverzace prevracena (pun not intended)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AMANT: Upřímně, chyba je na všech stranách. On se přijde zeptat na blbost, urazí se, že to nepochopil a mezitím se do něj někdo začne navážet.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZAREK: Tyjo a víš že si dokážu představit, že si člověk mrdáním bedem pod vlivem látek rozličných fakt odpočine? Musí tě to samozřejmě brát, když seš spíš na countrywesterhudbumusic, tak ne, to dá rozum.
    AMANT: Tak eště je tady ignor.
    PREVRACENY: Milej zlatej, ty hlavně neukazuješ nejmenší snahu dobrat se pointy sám a to ani když ti člověk dá aspoň nápovědu, jak už si předved s tím Kosovem tuhle. Tak co jako s tebou? V tom stripu, kterej si sem dával máš všechny stopy, který potřebuješ, aby ses toho dobral, jen kdybys předved aspoň špetku vlastní snahy. Ale toho se od tebe člověk prostě nedočká, že ne?
    AMANT
    AMANT --- ---
    NELLAS: jenze von je tak blbej, az je rafinovanej:))) vzdycky to zacne relativne normalni otazkou, tak je to blby mu neporadit, dyk je to trivialita, ale on to nepochopeni dokaze pak tak perfektne rozvinout do soustavy naprosto obskurnich otazek a kdyz pak nekomu nad tou omezenosti rupnou nervy, tak tady nase nevinatko nejvetsi nechapave a urazene jeste kvici, ze se k nemu lidi nechovaj slusne
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NELLAS: Ale až potom, co by mě všichni nadávali. Takže tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam