• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PREZVRACENYJ PLZ, zařaď si do znalostního slovníku trippin, acid, lsd. většinou jde o to, že když jsi vyjetý, tak vnímáš věci jinak. mám dojem, že na tenhle typ humorů se ptáš pořád
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jo a bejt na tripu. Znamená jako že jsi pozřel či si píchnul drogu. Třeba marihuanu. A jsi ve zfetovanem stavu, a vnímáš realitu úplně jinak. Jakože zdrogovaně. Protože jsi pozřel tu drogu.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PREVRACENY: Není to ani moc vtipný, jako prostě, že to jen je. Obrázek je prohannej přes DeepDream, což je "computer vision program created by Google engineer Alexander Mordvintsev which uses a convolutional neural network to find and enhance patterns in images via algorithmic pareidolia, thus creating a dream-like hallucinogenic appearance in the deliberately over-processed images."
    Mrkni na nějaký obrázky a uvidíš, že ono to vždycky generuje oči a obličeje a je to samo o sobě hrozně tripy i kdyby si to zamířil na obyčjenou stěnu.
    V tomhle případě vzal někdo obrázek nějakýho take out jídla a použil na to DeepDream, kterej z toho udělal něco, co reálně vypadá, jako kdyby si byl na tripu.
    Vtipný to neni, ale je to relatable pokud si někdy na tripu byl a nebo pokud si nebyl, ale chceš a hrozně se směješ a upvotuješ všechny "high on drugs" vtipy a memy.
    Stačí dát plusko jestli ti to tak stačí
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    NAZARETSKY: Já se tady pouze ptám na vysvětlení vtipů. Co je na tom sobeckého. Jo a ještě, když se do mě někdo pouští, tak mu to vracím. To z jejich strany není sobecké?
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    PREVRACENY: Namaž si chleba paštikou a plácni si ho na čelo. Seš ubohej hajzl, kterej se rohodl tu zkurvit klub. Proč jsi tak sobeckej a bezohlednej? Chováš se tak ke svému okolí i mimo internet?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    J4C0B1M: Já nic nepotvrzuju.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: proč se k tomu kurva vyjadřuješ a jen potvrzuješ, že jsi kripl?
    HANSHOLER
    HANSHOLER --- ---
    ATUARFIK: akorát že on a) neví/ nemá zkušenost s kyselinou
    b) neví co je to vrcholit, vyvrcholit
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ATUARFIK: jeho poznámku o Google překladači jsem radši nekomentoval.:D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    NELLAS: To by ovšem zrovna v tomhle případě mohlo vést k dalším zajímavým nepochopením / otázkám. :)

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Hoďte na něj deku, nebo ho zabiju.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ASHLEY: Teď myslíš ty, který mě prudí? S těma policajtama a tak?
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    Proboha. Proc. To opravdu nevidite, ze to neni ochotne se nijak domluvit a jenom to prudi?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PALEONTOLOG: a ty tak reaguješ.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PREVRACENY: ptáš se jak prvnáček ve škole, twl
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    J4C0B1M: Nene. Je to neochota něco pochopit, jak píše KAHIKARA přeci.
    To by mě zajímalo, jak na takovou píčovinu přišel?
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    J4C0B1M: myslim, že jeho největší problém je neochota a nedostatek vůle něco vůbec pochopit.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREVRACENY: Zkus vždycky nejdřív použít https://translate.google.com/.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: takže se shodnem, že největší problém je tvoje úroveň angličtiny?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BETTER: Dobrý, Salvator už vysvětlil. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam