• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    AMANT: myšleno, že se autor podivuje nad tím jak může někdo mít název nicku "Žida ne" ?
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    kubánský Fidel v roce 1977 daroval sovětskému kosmonautovi Šatalovovi dva maličké, sotva půlmetrové vzácné kubánské krokodýlky… kosmonaut je měl zprvu doma, ale jak začali růst, jeho žena řekla „dost!“, a tak oba plazi putovali do moskevské zoo… tam ale v roce 1981 začali s rozsáhlou rekonstrukcí, a tak oba krokodýly věnovali do akvária ve švédském Stockholmu… a tam se teď konal jakýsi raut, během něhož chtěl jeden z hostů pronést přípitek, vylezl si na kámen nad krokodýlím pláckem… a kosmonautův mezitím už pěkně dorostlý krokodýl zvaný Castro na něj zaútočil… to by byli Bakaláři!...
    AMANT
    AMANT --- ---
    SKY_MAX: 2 prispevky pred nim je neco od id ZIDANE
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    SKAFF:
    Baklava = Tradiční sladké pečivo s medem
    Balaklava = druh kukly (masky) na obličej
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: Google mi našel tohle...
    Black Betty | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/black-betty

    Ram Jam - Black Betty
    https://www.youtube.com/watch?v=I_2D8Eo15wE
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SLEEPLESS8: ty vole dobre ty. To finske mi to uplne rosekalo, bejt tam kybl, tak to pochopim. klobouk dolu
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SLEEPLESS8: ajo, my tomu rikali proste Kybl :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: je to finske bongo, rika se tak buhvi proc bongu, kdy PETku s dirou blizko dna naplnis vodou, misto vrsku das kotel z propichaneho alobalu (hlinik), zapalis a uvolnis spodni diru - jak voda vyteka, PETka se plni sama dymem
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    vubec netusim ktera bije... kdyby misto hliniku bylo sklo, tak to jeste chapu (bongo) ... ale to "finske"?

    [ SLEEPLESS8 @ Hornomagyarské hmory - tu je JánošíkOwO ]
    AMANT
    AMANT --- ---
    TOMBRIDER: a dokud si neprevlikne kosili, tak neco lepsiho sotva sezene
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já tam vidím dvě prdelatý kozatý holky co se tahaj za slipy. A kolemjdoucí buchta plochá jako prkno na ně čumí znechuceně (kurvy to sou!).
    A její týpek čumí stylem jakožecože hele roští nadržený jako nádrž, a ne jak ta moje frigida..
    A to je ten fór.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    MAEQ: mne prijde, ze ten borec tak uplne znechucenej neni. Spis mu ve tvari vidim jisty zajem :)
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    KALIBAN: IMHO to bylo takhle - spokojený pár se prochází parkem a jde okolo dvou vymaštěných holek, které se kvůli fotce na instáč kroutí do podivných kreací a vystrkují prdele. Ani jednomu z páru se to nelíbí a ve tváři mají výraz znechucení..
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    KALIBAN: IMHO to je varianta memu, kdy se vede kluk s holkou za ruku, otáčíí se za jinou a ta jeho se tváří pohoršeně/ublííženě. Tady ta dvojice za ruku jsou figurýny a ty holky vepředu sedí tak, že na ně ten kluk figurýna kouká a navíc ta holka figurýna se tváří nenadšeně, čímž se to tomu memu podobá a to má být vtipné.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    hele je tam neco vtipnyho nebo jen cumej? a nebo ma ten typek na tricku ptaky a vypada pohorsene?
    [ SN0008102070570 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SKY_MAX: myslim, ze puvodni bylo enslaved moisture (petka s vodou)

    a je fakt, ze meme man uz existuje dlouho, ale jelikoz jde o dost meta humor, tak to neni pro kazdeho a spousta lidi o nem nevedelo dokud se prave tenhle template nestal popularni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam