• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    JOPS
    JOPS --- ---
    ATUARFIK:

    SKY_MAX:

    jasny :) ja jsem blbej, ja jsem si furt rikal, co to je za statistiku vynaseni kosu a on to je ucet :)

    Dobry, diky :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    JOPS: joke na stereotyp, že chlap rád a velmi často chodí do hospody. Takže, když ho žena pošle s košem (a nebo když půjde sám), tak když už bude venku, tak si rovnou skočí na jedno, dvě, tři, čtyři, atd.. Kdyby to bylo v nějakym českym seriálu, tak pak až se bude na mol vracet domů a vzbudí manželku, tak přinese koš nevysypanej a ještě se bude chlubit, že ho nezapomněl nebo podobnej nevtip.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    JOPS: To jsou ty náhody - jdeš se projít po Letné a omylem skončíš na koncertě, jdeš s košem a omylem skončíš v hospodě na pár drinků.
    JOPS
    JOPS --- ---
    hele, asi jsem debil, ale nechapu...

    [ HNILOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SLAMITCH: hele tak to netuším, ale dost bych se divila, kdyby tam něco takového bylo. Lepší mi v rámci téhle pointy přišlo počkat až na střední školu, protože prepubertální smradi furt spí málo :-D
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    ZUZKAOU: Aha, tak to jsem pochopil. Já čekal, že tam bude nějaký specifický důvod, proč čekal zrovna až jí bude 12 let. Jak tam jsou ty čísla tak pečlivě vyjmenovaný, přišlo mi, že musí jít o nějakou mně neznámou (popkulturní?) referenci na kombinaci 12, 4:15 a 4.
    Každopádně díky :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SLAMITCH: Malé děti činí lidem okolo mnohá příkoží. Např budí svoje rodiče. třeba zoufalým pláčem v sobotu ve čtyři ráno, protože jim spadla peřinka....
    AMANT
    AMANT --- ---
    NAZARETSKY: vim no, ma takovy ty chvilky pravdy, jako skoro kazdej 40+ ze severnich cech..
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    AMANT: Jen pro dokreslení celé situace podotknu, že ZIDANE je jak fanoušek, tak fašounek.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: ale v polštině by mohl fungovat, tam ani nevadí, když to nebude dávat smysl
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR: A ani ve slovenštině teda...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SLAMITCH: Slovo které hledáš je butthurt. Tenhle vtip v češtině moc nefunguje, imo.

    Urban Dictionary: ButtHurt
    https://www.urbandictionary.com/define.php?term=ButtHurt
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SLAMITCH: vyber si a) kazdy homosexual je katolik, tudiz kazdy katolik je homosexual - hahaha
    b) homosexualy rit neboli, ti si to uzivaj, ale katolici maji z jejich existence osypky, takze kdykoli si to dva homosexualove rozdaji, tak vsechny katoliky boli rit jen z toho pomysleni a kdykoli si ho nekdo vyhoni, tak buh zabije kotatko ... hahaha
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    Zlaty Prevraceny...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AXTHEB: Proč? Tábory už na to mají, teď je potřeba, aby se více... soustředili :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NELLAS: Tak hlavně ne prací.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam